O cenazysk.pl

Strona cenazysk.pl gromadzi materiały i opinie, które pomagają zrozumieć mechanizmy finansowe, ekonomiczne i informatyczne. Piszemy najczęściej o następujących tematach: kryptowaluty, bitcoin, kopanie kryptowalut, monety, numizmatyka, finanse światowe, inwestowanie. Opinie, sugestie, opracowania, analizy nie mogą być interpretowane jako zachęta do inwestowania lub rekomendacja w rozumieniu prawa. Artykuły są publikowane w intencji terapeutycznej i rozrywkowej.

Zapraszamy do polubienia strony CenaZysk na facebooku, tam trafiają najnowsze treści i artykuły. Na twitterze CenaZysk wyszukujemy najciekawsze trendy i aktualności.

Zdjęcia pochodzą najczęściej z serwisów z darmowymi zdjęciami, takich jak sample z pixabay, shutterstocka, freepik.com, etc. Najnowsze posty na cenazysk można od marca 2018 znaleźć na generatorze blogów finansowych. Mamy cookiesy i analitykę Googla, różne firmy scrapują stronę i wykorzystują ją do monetyzacji, za co nie odpowiadamy.

Licencja

Artykuły, zdjęcia, grafiki, video i inne treści [dzieła] są prawnie chronione i nie mogą być wykorzystywana bez pisemnej zgody redakcji serwisu cenazysk.pl. Publikacje całości lub fragmentu dzieł autorskich wymagają zgody wydawcy / redakcji. Bezumowne wykorzystanie ww. materiałów oznacza zamówienie licencji.

W celu kontaktu z redakcją prosimy o pozostawienie komentarza pod dowolnym artykułem lub kontakt przez social media.

(C) 2010-2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *