O cenazysk.pl

Strona cenazysk.pl gromadzi materiały i opinie, które pomagają zrozumieć mechanizmy finansowe, ekonomiczne i informatyczne. Piszemy najczęściej o następujących tematach: kryptowaluty, bitcoin, kopanie kryptowalut, monety, numizmatyka, finanse światowe, inwestowanie. Opinie, sugestie, opracowania, analizy nie mogą być interpretowane jako zachęta do inwestowania lub rekomendacja w rozumieniu prawa. Artykuły są publikowane w intencji terapeutycznej i rozrywkowej.

Zapraszamy do polubienia strony CenaZysk na facebooku, tam trafiają najnowsze treści i artykuły. Na twitterze CenaZysk wyszukiwaliśmy najciekawsze trendy i aktualności.

Zdjęcia pochodzą najczęściej z serwisów z darmowymi zdjęciami, takich jak sample z pixabay, shutterstocka, freepik, unsplash. Najnowsze posty na cenazysk można znaleźć na generatorze blogów finansowych. Mamy cookiesy i analitykę Googla, różne firmy scrapują stronę i wykorzystują ją do monetyzacji, za co nie odpowiadamy.

Treści mogą zawierać promocję serwisów blockchain oraz giełd kryptowalutowych takich jak 1inch, Binance, Bitfinex i innych produktów oraz serwisów, za które twórcy dostają wynagrodzenie w ramach afiliacji.

Nie doradzamy

Informacje prezentowane na CenaZysk są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). W szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, jak również usługi doradztwa finansowego lub udzielania rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Zawartość serwisu nie stanowi i nie może być traktowana jako usługa doradztwa inwestycyjnego, prawnego lub podatkowego, lub rekomendacja o takim charakterze. Inwestowanie i spekulacja wiąże się z ryzykiem utraty części lub całego kapitału.

Licencja

Artykuły, zdjęcia, grafiki, video i inne treści [dzieła] są prawnie chronione i nie mogą być wykorzystywana bez pisemnej zgody redakcji serwisu cenazysk.pl. Publikacje całości lub fragmentu dzieł autorskich wymagają zgody wydawcy / redakcji. Bezumowne wykorzystanie ww. materiałów oznacza zamówienie licencji.

W celu kontaktu z redakcją prosimy o pozostawienie komentarza pod dowolnym artykułem lub kontakt przez social media.

(C) 2010-2023