cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

ripple logo

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Ripple?

| 0 comments

ripple logo

Kryptowaluta Ripple (XRP) to kryptowaluta nowej generacji przeznaczona dla banków i instytucji finansowych. Sieć Ripple łączy banki, dostawców usług finansowych, giełdy i brokerów i pozwala na szybkie i globalne przesyłanie pieniędzy. Dzięki używaniu kryptowaluty Ripple (która jest oparta o technologię blockchain), dostawcy usług finansowych mogą znacznie skrócić czas księgowania przelewów i przekazów pieniężnych oraz zmniejszyć koszty zagranicznych transferów kapitału. Kryptowaluta Ripple niedawno została upodobana przez azjatyckich inwestorów kryptowalutowych jako substytut Western Union i jej kurs poszedł ostro w górę.

Gdzie i jak można kupić kryptowalutę Ripple? Jeśli szukasz niskich prowizji, sprawdź dokładnie ile zapłacisz używając giełdy z Polski lub USA. W większości są to miejsca mające wysokie opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: Binance.comHitBTC.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com – zaletami są brak weryfikacji, prosty interface, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. IOTA). Szybka i darmowa rejestracja w Binance (zarejestruj konto już dziś ze względu na częste zawieszanie rejestracji, spowodowane popularnością giełdy!). Nie zapominaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com – zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, panel tradera, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela pod swoją kontrolą.

 

Aby wejść w posiadanie kryptowaluty Ripple, należy wcześniej zdobyć Bitcoin (zwróć uwagę na anonimowość przelewów…). Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins. Warunki kupna ustala się z kontrahentem – jeśli zależy Ci na anonimowości, ustal taką formę z kontrahentem, która ją zapewni. Sprawdzony i godny zaufania kupujący lub sprzedający ma konto o wysokiej reputacji.

Giełdy bez konieczności weryfikacji Binance.com lub HitBTC.com zostały przetestowane pod kątem szybkiego zakupu kryptowaluty Ripple, a rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Kurs Ripple zmienia się z uwagi na sentyment inwestorów, zwłaszcza tych z Azji, co pokazały ostatnie, błyskawiczne wzrosty z $0.20 do $1.20 $1.80 $2.50 za Ripple.

Ostatnio giełdy zawieszają tymczasowo możliwość rejestracji kont – załóż konta w najlepszych giełdach kryptowalut, żeby zdążyć przed zawieszeniem rejestracji! Na wypadek, gdyby giełda, którą wybrałeś tymczasowo nie przyjmowała rejestracji, sprawdź giełdę bez weryfikacji KuCoin.com lub giełdę CEX.IO – gdzie również możesz kupić Ripple!

###

Sprawdź najmniej ryzykowne giełdy kryptowalut.

Jak kupić inne kryptowaluty z potencjałem: IOTA, Cardano, Ethereum, Ardor, SiaCoin, Lisk, Monero i lubiany przez wszystkich Dogecoin. Największe wzrosty na Raiblocks i Tron!

ICO stycznia, w których warto uczestniczyć.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.