Black Friday w świecie kryptowalut. Najlepsze promocje i okazje

Artykuł opisuje promocje Black Friday i Cyber Monday w 2023. Czekamy do listopada na kolejne promocje!

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień ogromnych zniżek i wyprzedaż. To czas, w którym klienci korzystają z okazji do zakupu produktów po niższych cenach. Wielu ludzi wręcz wyczekuje, aby dokonać wtedy zakupów, szczególnie tych większych lub droższych.

W 2023 Black Friday był 24 listopada. Cyber Monday był 27 listopada i ten dzień zwykle oznacza koniec wszystkich promocji. Potem trzeba czekać cały rok na porównywalne zniżki.

Jaki jest sens obniżania cen dla firm? Dla przedsiębiorstw to szansa na zwiększenie obrotów i przyciągnięcie nowych klientów, często poprzez niebywale atrakcyjne oferty i promocje. Jednocześnie jest to okazja do pozbycia się starszego asortymentu przed wprowadzeniem nowych kolekcji w kolejnym roku.

Finder szacuje, że w 2023 aż 132 miliony Amerykanów zrobi zakupy w okresie obejmującym Black Friday i Cyber Monday. Przeciętny wydatek może wynieść nawet 708 dolarów na osobę. W sumie Amerykanie mają wydać około 60 miliardów dolarów, próbując wyłowić najlepsze okazje. Polacy również pokochali tę okazję do większych zakupów.

Najlepsze krypto promocje na Black Friday 2023

Firmy oferują zniżki, które często sięgają nawet połowy ceny za produkty lub usługi. Najłatwiej o okazje w sklepach, które oferują fizyczne produkty. Klienci czekają cały rok, aby otrzymać spory zwrot pieniędzy od Ledgera, Tresora i innych producentów sprzętu. Również subskrypcje na usługi przecenione nawet o połowę cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Pamiętaj, że oferty na Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek szybko się kończą. Często trwają jeden dzień (piątek), lub trwają jedynie do Cyber Monday. Po 27 listopada nie znajdziesz już żadnej obniżki.

Jakie są najlepsze promocje i zniżki w świecie kryptowalut na Black Friday 2023?

Dostaniesz 120 złotych w BTC za zakup portfela Ledger Nano X

Ile można zyskać w listopadzie 2023 kupując portfel sprzętowy Ledger? Najpopularniejszy portfel Ledger Nano X kosztuje 686 złotych. Jeśli dostaniemy 120 złotych z powrotem w BTC, to oznacza 17% zniżki. Dodatkowo otrzymasz darmową przesyłkę. Zamów na stronie producenta, aby otrzymać 120 zł w BTC.

Dostaniesz 80 złotych w BTC przy zakupie portfela Ledger Nano S Plus

Jeśli zdecydujesz się na budżetowy portfel, otrzymasz darmowe BTC. Sprawdziliśmy, że portfel Ledger Nano S Plus kosztuje 356 złotych. Darmowe BTC w wysokości 80 zł oznacza, że dostajemy 22% zniżki. Jest to najlepszy deal od Ledgera. Przejdź na stronę producenta i zamów zanim promocja się skończy.

Nasz test portfeli Ledger Nano X i Ledger Nano S.

Albo… Otrzymasz aż 200 złotych w BTC za zakup dwupaka portfeli Ledger

Dwupak, czyli zestaw Ledger Nano S Plus i Ledger Nano X kosztuje 1042 złote. To po prostu cena tych dwóch portfeli bez żadnej zniżki. Otrzymujemy za zakup $50 w BTC, czyli 200 złotych. Będzie to 19%. W tym zestawie jest też darmowa przesyłka.

W promocji Ledgera można kupić jednocześnie tylko 5 produktów, aby wciąż załapać się na zwrot w BTC. Zwrot w BTC otrzymasz w postaci karty-zdrapki. Zrealizujesz go w aplikacji Ledger Live, która służy do zarządzania portfelami Ledger.

A może złapiesz jeszcze lepszą okazję? Sprawdź całą ofertę Ledgera na Black Friday 2023 i porównaj przecenione portfele.

Portfele Trezor ze zniżką do 40% na Black Friday

Trezor proponuje jeszcze lepszą ofertę, bo aż 40% zniżki na zestawy z akcesoriami.

Naszym zdaniem jednak najlepszą ofertą jest 30% zniżki na sam portfel Trezor One. Normalnie kosztuje on 69 Euro, po zniżce można go dostać za jedyne 48 Euro. To sprawia, że będzie to najtańsza oferta spośród portfeli sprzętowych, ponieważ otrzymamy świetny portfel w przeliczeniu za jedyne 210 złotych. Podpowiedź: jeśli zmienicie ceny na USD (dolar amerykański), może zaoszczędzicie dodatkowe kilka procent na zakupie, płacąc $48 w dolarach, czyli tańszej walucie niż Euro. Przejdź na stronę producenta Trezor One i zamów zanim skończy się promocja Black Friday.

Jeśli chcesz dodatkowo akcesoria, czyli silikonowy pokrowiec, smycze i kabel do Androida, to za portfel Trezor One po zniżce 40% zapłacisz 63.40 Euro.

Dla ludzi z zasobniejszym portfelem niezłą okazją jest też 30% zniżki na model Trezor T z dotykowym ekranem. To 153 Euro, przecenione z 219 Euro. To zaawansowany portfel z nieposzlakowaną opinią wysokiego bezpieczeństwa. Sprawdź na stronie producenta Trezor Model T.

Black Friday 2023 w świecie kryptowalut skupia się na bezpieczeństwie. Najlepsze promocje na portfele kryptowalut.

100 USDT i 20% zwrotu prowizji na Binance na całe życie

Załóż nowe konto na Binance, aby otrzymać bonus i zwrot prowizji (tylko u nas!).

Black Friday na Binance to najlepsza okazja, aby założyć konto. Co prawda wiąże się ono z koniecznością weryfikacji dokumentów, ale od pewnego czasu stało się to standardem w branży.

Giełda kryptowalut wprowadza atrakcyjny system bonusowy dla nowo zarejestrowanych użytkowników, który zachęca do aktywnego uczestnictwa w tradingu. Nowi użytkownicy otrzymują 100 USDT po rejestracji, weryfikacji konta oraz dokonaniu pierwszego depozytu. Aby jednak bonus mógł zostać wypłacony, musi zostać spełniony warunek obrotu kryptowalutami, co zapobiega sytuacji, w której środki są wypłacane bez zaangażowania się w korzystanie z giełdy. Warunki te są jednak zaprojektowane tak, aby nie stanowiły niemożliwej do przejścia bariery, ani nie narażały użytkownika na nadmierne ryzyko utraty bonusu.

Binance oferuje jeszcze więcej zniżek z okazji Black Friday, ale wymagają one aktywnego tradingu. Sprawdźcie sami!

Black Friday: zwrot części prowizji na Binance

Naszym ekskluzywnym dodatkiem jest stały zwrot 20% z prowizji od transakcji, który ma stanowić dodatkową korzyść dla traderów. Początkujący trader może spodziewać się dzięki temu oszczędności rzędu 240 złotych rocznie.

Standardowa prowizja wynosi 0,1% od wartości transakcji. W przypadku początkującego tradera można spodziewać się miesięcznego tradingu na kwotę 100 000 zł. Początkujący trader wpłaca 1500 złotych i dokonuje dziennie jednej transakcji kupna i sprzedaży dziennie. W sumie, miesięcznie kupuje za około 50k złotych i sprzedaje za 50k złotych. Prowizja wyniesie wtedy 100 zł. Zwrot 20% oznacza oszczędność 20 zł każdego miesiąca, czyli 240 złotych rocznie. W dłuższej perspektywie, przy systematycznym handlu, takie oszczędności mogą znacząco wpływać na rentowność.

Załóż nowe konto na Binance, aby otrzymać bonus i zwrot prowizji (tylko u nas!).

Boty tradingowe CryptoHopper: zaoszczędź dużo na Black Friday

W naszym porównaniu botów tradingowych CryptoHopper jest liderem. Black Friday na CryptoHopper to solidna zniżka w wysokości 30% (przejdź na stronę i użyj kodu BLCKFRDY23) na plan Adventurer i Hero.

W planie Hero jest dostęp do gotowych strategii utrzymywanych przez AI i wsparcia tworzenia strategii dzięki sztucznej inteligencji. Plany są dość kosztowne (kilkadziesiąt dolarów miesięcznie), ale pozwalają na zautomatyzowanie strategii tradingowych bez konieczności zaawansowanego programowania i płacenia za serwer wykonujący wiele operacji przez 24 godziny na dobę.

Podsumowanie Black Friday 2023 w świecie kryptowalut

Trading i spekulacja w świecie kryptowalut wiążą się z ryzykiem. Zakup portfela sprzętowego chroni nas przed utratą środków i zabezpiecza zyski. To jest coś, co najbardziej polecamy, czyli zapewnienie sobie wysokiego poziomu bezpieczeństwa dzięki sprzętowym portfelom, taniej. Jest to najlepsza długoterminowa inwestycja na start przygody z cyfrowymi aktywami

Trading wiąże się z ryzykiem utraty wszystkich pieniędzy i zawsze warto o tym pamiętać. Jeśli zaczynamy z wyższym budżetem, szczególnie z otrzymanymi za darmo bonusami i z lepszymi narzędziami, jakimi są boty tradingowe, mamy większe szanse na sukces.

Jeśli skorzystasz z wszystkich promocji, zaoszczędzisz ponad 800 złotych (nie licząc botów tradingowych opartych o AI)!

  • 80 zł w BTC na Ledger Nano S Plus,
  • 84 zł na Trezor One,
  • 420 złotych za rejestrację i 240 zł rocznie na tradingu na Binance,
  • 1200 zł oszczędności za plan Hero na CryptoHopper.

Sprawdź, które promocje na Black Friday 2023 są dla Ciebie i szybko z nich skorzystaj, bo potrwają najpóźniej do 27 listopada.

Najnowsze artykuły

Dowiedz się więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź nas na facebooku!