Kontynuacja serii “Najlepsza giełda kryptowalut” – tym razem wybieramy w miarę bezpieczną i znaną giełdę, która zachęca użytkowników niskimi opłatami. Wydawałoby się, że to święty Graal giełd, ale jesteśmy świadomi, że mniejsze prowizje najczęściej nie są dane na zawsze i często oznaczają rezygnację z części przysługujących praw – co zwiększa ryzyko. Nie zmienia to faktu, że warto założyć na niej konto – przecież używamy giełd kryptowalut jedynie do tradingu, a jeśli nie kupujemy i sprzedajemy aktywnie, przelewamy środki na bezpieczny portfel sprzętowy lub papierowy.

Najczęściej porównujemy przeglądane przez nas giełdy kryptowalut do pobierającego wysokie prowizje, polskiego Bitbaya (0.7%). Tym razem właśnie tego dotyczy porównanie.

Logo binance

Jeśli szukasz giełdy bez weryfikacji z jeszcze niższymi prowizjami (aż do 0.05%) – załóż darmowe konto na Binance. To chińska giełda, która obsługuje już ponad 6 milionów klientów, głównie spoza Chin – zmuszona do tego przez chińskich regulatorów. Interface jest prosty, a ogromna większość najważniejszych i najbardziej obiecujących kryptowalut w pierwszej kolejności pojawia się właśnie tutaj. Nasz faworyt jest również dobry pod względem obsługi klienta.

Jak uzyskać zdecydowanie najniższą prowizję pośród wszystkich giełd kryptowalut? Już na starcie każdy użytkownik płaci 0.1% za transakcję, a żeby zyskać 50% zniżki należy kupić Binance Coinopłata wewnętrzną kryptowalutą sprawia, że otrzymuje się dużą obniżkę, a dodatkowo unika się powstawania tzw. resztek, czyli bardzo małych ilości kryptowalut w portfelu, pozostałych po opłaconych prowizjach lub częściowo zrealizowanych zleceniach.

Rekomendujemy założyć konto na giełdzie bez weryfikacji Binance już teraz. Sprawdź możliwość zarabiania na kryptowalutach:

Zarabiaj 15 procent na największej giełdzie kryptowalut

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *