Aktualizacja: poniższe ICO już się zakończyło. Sprawdź promocje giełd kryptowalut.

Pamiętacie najbardziej obiecujące, finansowe ICO stycznia 2018? Pisaliśmy o nim miesiąc temu. Wyprzedało się w kilkanaście minut… Twórcy mieli co prawda trochę problemów, ponieważ wielu użytkowników z USA nie zostało dopuszczonych do zakupu z powodów prawnych i mocno się z tego powodu awanturowali. Udało się i to jednak przetrwać, a organizatorzy całej akcji skombinowali jeszcze dodatkowe 10% tokenów i zorganizowali post-ICO.

Broker finansowy bez prowizji

Przypominamy o co chodzi w projekcie. Digitex to zdecentralizowana giełda kontraktów terminowych. Trading ma odbywać się całkowicie bez prowizji (koszty brokera pokrywa emisja małej ilości tokenów DGTX). Zespół jest z doświadczeniem w branży, a pomysł na usługę brokerską z zerową prowizją, jeśli zostanie dobrze zrealizowany, ma wielkie szanse na sukces.

Zespół nie będzie sprzedawał swoich tokenów

Zespół zadeklarował zamrożenie 10% swoich tokenów na rok od startu platformy, co oznacza poświęcenie się pracom nad rozwojem. Pozostaje mieć nadzieję, że te dodatkowe 10% zostało rzeczywiśce zakupione za Ethereum od “wieloryba”, a nie są to tokeny zespołu, który chce się jednak szybciej scashować. Caveat.

Post-ICO też będzie szybkie

Jak dołączyć do post-ICO? Zarejestruj się do 15 lutego 2018. Zakupu można dokonać w ETH. Tempo, w jakim rozeszły się te tokeny kilka tygodni temu świadczy o ogromnym zainteresowaniu – ludzie prześcigają się w kolejce do posiadania udziałów u brokera kryptowalut. Powodzenia.

Binance anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji - tutaj kupisz najlepsze ICO 2018 i inne kryptowaluty, gdzie jest największy obrót i kapitalizacja.

Giełda kryptowalut z najniższymi prowizjami? Załóż darmowe konto na Binance.
###

Szukasz więcej szans? Promocja giełdy kryptowalut z możliwością zdobycia bitcoinów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *