Kryptowaluta Earn token logoChcesz zobaczyć, co aktualnie spędza sen z powiek Marka Zuckerberga? Sieć społecznościowa, która płaci w kryptowalutach za branie udziału w… samym działaniu strony – odbieranie wiadomości, czytanie, itd. To earn.com (link) – nie będzie ICO, tylko po prostu zostanie wyemitowany token, który będzie używany do wewnętrznych transakcji. Ewentualne zarobki będą wypłacane w BTC. W świecie kryptowalut to konkurent dla pomysłowych tokenów związanych z marketingiem internetowym, np. Basic Attention Token. Opisaliśmy też interesujące ICO dla tych, którzy mają możliwość zbudowania sieci sprzedażowej, które nawiązuje do podobnego pomysłu.

Co wyróżnia ten projekt? Na pewno wsparcie dużych nazwisk, takich jak na przykład jeden z czołowych inżynierów Googla – Jeff Dean. Sprawdź i przekonaj się, czy ten projekt ma szanse pobić największego konkurenta z Cupertino.

Jeśli szukasz miejsca, które wspiera wszystkie ważne kryptowaluty, zarejestruj już teraz konto na Binance – najpopularniejszej giełdzie bez weryfikacji.

Logo binance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *