Jeszcze jedna szansa! Pamiętacie o loterii, w której można wygrać Lamborghini? Do jej zakończenia zostało co prawda jeszcze kilka miesięcy, ale dziś pojawiła się wyjątkowa okazja. Można wziąć udział w loterii bez żadnego ryzyka. Jeśli chcesz znaleźć szczegóły loterii, sprawdź naszego posta o loterii Bitcoin, w której główną nagrodą jest Lamborghini. Zobaczmy, jak wziąć udział bez ryzyka i właściwie bez kosztów, jeśli wykorzystamy fakt, że serwis płaci za lokaty BTC.

Wygraj Lamborghini za zdobywanie darmowych Bitcoinów, bez ryzyka

Jak wiemy, działający od wielu lat serwis freebitcoin wystartował 1 maja z loterią, w której można wygrać Lamborghini. Warunki, które trzeba spełnić to: posiadanie darmowego konta oraz zdobywanie Golden Tickets za każde 0.00500000 BTC postawione w grze Multiply BTC lub możesz kupić 1 Golden Ticket za 0.00025000 BTC.

Pojawiła się jednak dodatkowa możliwość zdobywania Złotych Losów. Za każdy depozyt w wysokości 0.05 BTC użytkownik otrzymuje 1 Golden Ticket. Dzięki temu możesz bez kosztów (płacisz jedynie opłatę transakcyjną za transfer) zdobyć możliwość wygrania Lamborghini! 0.05 BTC to równowartość prawie 1500 zł. Oczywiście po przypisaniu do konta losów do loterii Lambo, można od razu wypłacić zdeponowane środki, co oczywiście rekomendujemy. Chyba, że przekalkulujesz, że ryzyko pozostawienia środków na koncie w serwisie jest rekompensowane przez wypłacane odsetki. Pamiętaj, że małe ilości darmowych Bitcoinów możesz zdobywać bez konieczności trzymania tam środków.

Wygraj Lamborghini i otrzymaj darmowe Bitcoiny. Loteria w serwisie freebitcoin już 1 maja.

Dodatkowe korzyści?

Serwis freebitcoin oferuje drobne ilości Bitcoinów, których, szczerze mówiąc, nie opłaca się zbierać, jeśli ma się szacunek dla swojego czasu. To, co może stać się jednak argumentem za tym, żeby skorzystać z możliwości zdobycia Golden Tickets za depozyt jest otrzymywanie codziennych odsetek od zdeponowanych środków. Jest to nic innego, jak zarabianie Bitcoinów, a zdeponowane 0.05 BTC to około 500 satoshi dopisywanych codziennie do konta! Jest to więcej, niż jakakolwiek lokata w banku, gdybyśmy chcieli zdeponować równowartość tej kwoty w złotówkach. Możliwość zdobywania Golden Tickets za depozyt jest otwarta jedynie przez dwa dni, trzeba się więc pośpieszyć! Z 48 godzin minęło już kilka…

Golden Tickets za depozyt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *