cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

W którą kryptowalutę zainwestować? Przedstawiamy trzy tokeny, które rozwiązują konkretny problem: PundiX, Monaco i Gifto.
W którą kryptowalutę zainwestować? Przedstawiamy trzy tokeny, które rozwiązują konkretny problem: PundiX, Monaco i Gifto.

W jakie kryptowaluty inwestować? Trzy tokeny z potencjałem na 2019

| 0 comments

Dostajemy pytania od czytelników, wśród których przeważa wciąż: w jakie kryptowaluty inwestować? Najwyraźniej żmudna analiza nie przychodzi łatwo i ciężko jest rozeznać się w gąszczu tokenów i kryptowalut. Nie pomaga też rozbudzone niedawnymi wzrostami oczekiwanie szybkich zysków, które wygrywa z strategicznym, długoterminowym planowaniem.

Gdzie można kupić kryptowaluty z największym potencjałem?

Jeśli poważnie zadajemy sobie pytanie w które kryptowaluty inwestować w 2019, warto zacząć od giełdy kryptowalut, w której znajduje się najwięcej interesujących tokenów. Aktualnie na wielu rynkach notowanych jest ponad 2000 tokenów i coinów. Nie sposób, będąc zwykłym użytkownikiem, dokonać rzetelnej analizy, wybrać i utrzymać rzetelny portfel. Z pomocą przychodzi giełda kryptowalut, której zespół analityczny decyduje, czy dany token jest wystarczająco bezpieczny i perspektywiczny, żeby znaleźć się na liście. Załóż darmowe konto na giełdzie, która selekcjonuje kryptowaluty dla swoich użytkowników.

Jeśli jeszcze nie masz kryptowalut, możesz łatwo kupić Bitcoin i Ethereum korzystając z przelewów wewnątrz Unii Europejskiej.  Giełda Binance Jersey w bezpiecznej jurysdykcji pozwala na depozyty w euro i funtach. Dodatkowo, pierwszych 5k użytkowników otrzyma 20 euro za darmo.

Jakie kryptowaluty są kupowane przez ludzi?

To, co charakteryzuje opisywane przez nas dzisiaj kryptowaluty to ich duża popularność na dalekowschodnich giełdach kryptowalut. Chińscy, japońscy i koreańscy inwestorzy prawie oszaleli na punkcie nowych, przyszłościowych tokenów:

  • Pundi-X (NPXS) to kompleksowe rozwiązanie dla handlu. Urządzenie pozwoli firmom nie tylko przetwarzać transakcje w krypto, ale też tworzyć biznesowe rozwiązania logistyczne, magazynowe, programy lojalnościowe i wiele więcej,
  • Monaco (MCO) to finansowe rozwiązanie dla długoterminowych inwestorów w kryptowaluty, zawierające w ofercie karty płatnicze i debetowe VISA połączone z kontem kryptowalutowym, aplikację wspomagającą inwestowanie i zarządzanie inwestycją,
  • Gifto (GTO) wykorzystuje najnowsze trendy w social media i proponuje rozwiązanie błyskawicznych, uniwersalnych podarunkowych przelewów i kart podarunkowych, często wykorzystywanych w streamingu i e-sporcie.

Kryptowaluty i handel jeszcze raz, czyli Pundi-X

Rozwiązania dla handlu to obszar, w którym rywalizuje wiele firm i projektów. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ wielkość tego globalnego rynku obiecuje ogromne zyski, gdy odniesie się sukces. Inwestorzy kryptowalutowi od lat mają nadzieję na to, że kryptowaluty zdobędą kawałek globalnego rynku płatności w handlu detalicznym i hurtowym. Zwiększyło by to świadomość istnienia kryptowalut oraz przyniosłoby to zyski projektom obsługującym te płatności.

Kryptowaluta, a raczej projekt Pundi-X wzniósł się wysoko na liście kapitalizacji kryptowalut coinmarketcap, będąc w lipcu 2018 na wysokiej, 44 pozycji. Terminal POS, dostarczany przez Pundi-X pozwala właścicielom firm, sklepów lub usług pobierać zapłatę w kryptowalutach. Dodatkowo, może również służyć jako urządzenie do kontaktu z oprogramowaniem opartym o blockchain, które może znaleźć zastosowanie w dowolnej branży. Można tutaj wskazać systemy magazynowe, programy lojalnościowe, szeroko pojęty marketing projektów i usług i wiele innych. Możliwości wdrożenia nowych technologii przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów transakcyjnych zawitała już do drobnych przedsiębiorców na całym świecie. Kryptowaluta PundiX jest dostępna w najlepszej cenie na największej giełdzie kryptowalut.

Kryptowaluta Pundi-X to rozwiązanie dla handlu - iCO, które okazało się sukcesem, a kryptowaluta zajmuje wysokie miejsce na liście kapitalizacji coinmarketcap

Kryptowalutowa karta płatnicza? Tak, i to w dodatku VISA: Monaco MCO

Połączenie finansów głównego nurtu z kryptowalutami budzi wiele emocji po obu stronach barykady. Nie dziwią więc obszerne relacje ze szczegółami pomysłu Monaco w mainstreamowych mediach, takich jak CNN, CNBC czy TechCrunch. Co jest rdzeniem usługi kryptowaluty MCO? Możliwość kupowania, sprzedawania i śledzenia wartości portfolio w jednej aplikacji. Jakby to było mało, portfolio jest podłączone pod kartę VISA, którą można płacić na całym świecie. Czy oznacza to możliwość płacenia kryptowalutami na równi z tradycyjnymi walutami?

Firma, która rozwija projekt liczy ponad 50 osób i wciąż zwiększa zatrudnienie. Biura firmy znajdują się w Hong Kongu i Singapurze. Produkt jest uniwersalny, karta Visa posiada zarówno chip, pasek magnetyczny, jak i umożliwia płatności NFC. Firma będzie zarabiać w tradycyjny sposób, na spreadach oraz na opłatach, które zostaną dopiero ogłoszone. Token crypto.com jest dostępny po najlepszej cenie na giełdzie Binance.

Kryptowaluta Monaco MCO to kolejne błyskotliwe rozwiązanie z dziedziny finansów. Dostarcza konto, kartę płatniczą i portfolio do kontroli inwestycji w kryptowaluty.

Inwestowanie w kryptowaluty w 2018? Gifto jest już w 2025!

Zjawisko e-sportu, czyli granie na komputerze z ogromną widownią i rywalizowanie w cyfrowych zawodach zadomowiło się w świadomości ludzi. Nawet w Polsce, w Katowicach odbywają się ogromne imprezy, w których tysiące widzów obserwują najlepszych graczy w Counter Strike, Starcraft II czy Minecraft. Do tej pory najczęstszym sposobem monetyzowania pracy włożonej w granie i streamowanie były subskrypcje, dotacje (np. poprzez aplikację do streamingu) czy reklamy (np. na Youtube).

Gifto to ekosystem dedykowany branży gamingowej. Uniwersalny system płatności oparty o kryptowalutę i blockchain dostarczy uniwersalnego środowiska do zbierania dotacji i wsparcia od społeczności. Na marginesie, dotyczy to nie tylko branży gamingowej, token może znaleźć zastosowanie również w dobroczynności i sztuce, szczególnie w przypadku młodych artystów z potencjałem. Gifto po cenie spot jest dostępny również na największej giełdzie kryptowalut.

Kryptowaluta GIFTO to rozwiązanie dla streamerów, graczy, organizacji charytatywnych i zbiórek pieniędzy dla artystów i sztukę. Wychodzi naprzeciw nowym trendom w grach komputerowych i mediach społecznościowych.

W jakie kryptowaluty inwestować?

Nie ma jednej, poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Można jednak określić swoją strategię, która ułatwi podejmowanie decyzji. Należy zbadać potencjał projektu, zespół, który się nim zajmuje i wysokość budżetu, jak również wsparcie polityczne i merytoryczne. Warto sprawdzić, czy kryptowaluta jest dostępna na popularnych giełdach kryptowalut. Kolejnym ważnym aspektem jest społeczność, która zgromadziła się wokół projektu. Oddani i wspierający posiadacze to najważniejszy warunek sukcesu.

Jak szybko i łatwo zainwestować w niszowe kryptowaluty z potencjałem?

Gdzie kupić mniej znane kryptowaluty z największym potencjałem? Największy obrót mniej rozpoznawalnymi tokenami odbywa się w Chinach, głównie na giełdzie kryptowalut Binance.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji i z niskimi prowizjami, gdzie można kupić mniej znane kryptowaluty i tokeny, takie jak Poet, Monetha, AppCoin i wiele innych.

###

Spędzasz za dużo czasu oglądając wykresy cen kryptowalut? Oszczędź czas i spróbuj gry z dźwignią na rynkach kryptowalut: BTC, ETH i wielu innych!

BitMEX to giełda kryptowalut która pozwala na handel z dźwignią, co wiąże się z większym ryzykiem i większymi, potencjalnymi zyskami. Lewar nawet do 100x!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.