Nasza seria z ICO cieszy się cały czas dużym powodzeniem. Dziś nawiązujemy do niej i opisujemy trzy tokeny, które mają potencjał wzrostowy w 2018 roku. To, co je charakteryzuje, to dostępność na anonimowych giełdach kryptowalut. Jakie branże sprawdzamy tym razem?

  • prawo, a dokładniej prawa autorskie i licencje: kryptowaluta Po.et
  • sprzedaż w internecie: kryptowaluta Monetha
  • rynek aplikacji mobilnych: kryptowaluta AppCoin

Prawa autorskie i blockchain to naturalne połączenie

Kryptowaluta Po.et (POE) to platforma mająca na celu zagospodarowanie niszy praw autorskich i ich zabezpieczania. Token aktualnie działa w sieci Ethereum. Trzymanie POE jest korzystne ze względu na udziały w prowizjach, pochodzących z opłat za licencje do praw autorskich majątkowych. Jak licencje trafiają do sieci? Korzystając z technologii blockchain można zabezpieczyć prawa autorów do swoich dzieł. Oprócz korzystania z opieki prawnej poszczególnych krajów, co może być drogie i czasochłonne, można wybrać prostszą drogę: umieszczenie praw do dzieła w POE jest prostsze od instytucjonalnego odpowiednika. Jeśli system rozwinie się globalnie, POE czeka bardzo jasna przyszłość. Szybki sposób na inwestycję w POE.

Kryptowaluta Po.et, czyli POE to próba zaimplementowania blockchain do praw autorskich, licencji i tantiem. Jeśli odniesie sukces, będzie za tym szedł duży wzrost wartości.

Rynek retail z blockchain, czyli czy można wygrać z eBay?

Jeśli konkurować, to od razu z największymi. Z tego założenia wyszli twórcy kryptowaluty Monetha i skonstruowali platformę opartą o blockchain, konkurującą na rynku sprzedaży online. Platforma MTH dostarcza rozwiązanie blockchainowe, które wychodzi zarówno w kierunku kupujących, jak i sprzedających. Tym pierwszym pozwala na identyfikowanie sprzedających z najlepszymi opiniami, a drudzy dostali możliwość budowania reputacji. Znakiem rozpoznawczym jest Monetha Buying Protection (na wzór Programu Ochrony Kupujących wiodących platform aukcyjnych), dodający warstwę zabezpieczeń interesów kontrahentów. Zainwestuj w Monetha, przedstawiciela Fintech w dziedzinie blockchain.

Sprzedaż i blockchain? Kryptowaluta Monetha wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów portali aukcyjnych i sprzedawców detalicznych. Platforma sprzedażowa i działający token Monetha

Aplikacje i blockchain to potencjalni partnerzy na lata

Kolejny token z potencjałem również działa w sieci Ethereum. Twórcy AppCoin, czyli ekosystemu aplikacji mobilnych i internetowych, wdrożyli go do bezpiecznego przetwarzania transakcji i budowania wartości. Korzyści dla wszystkich stron są spore. Użytkownicy AppCoin uzyskują dostęp do rynku, gdzie podstawowym parametrem jest reputacja developerów lub sprzedawców. Dzięki temu prawdopodobieństwo udanego zakupu jest większe. Developerzy z kolei dostają możliwość sprzedaży swoich produktów lub usług większej liczbie chętnych. Dodatkowo, jeśli zdecydują o nawiązaniu współpracy z platformą, mogą budować swoją reputację i zdobyć jeszcze więcej kontrahentów. Szeroko pojęta branża i platformy aplikacji uzyskują uniwersalne narzędzie i metodę rozliczania, jaką jest APPC. Najszybszy sposób na zainwestowanie w token APPC.

Platforma AppCoin ma łączyć sprzedawców i użytkowników aplikacji mobilnych i internetowych. Uniwersalny system, gdzie można zbudować reputację i znaleźć rozwiązanie problemów biznesowych APPC.

Jak szybko i łatwo zainwestować w niszowe kryptowaluty?

Największy obrót mniej rozpoznawalnymi tokenami odbywa się w Chinach, głównie na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić mniej znane kryptowaluty z potencjałem?

Giełda kryptowalut bez weryfikacji i z niskimi prowizjami, gdzie można kupić mniej znane kryptowaluty i tokeny, takie jak Poet, Monetha, AppCoin i wiele innych.
  1. Załóż w 30 sekund darmowe konto na Binance
  2. Wpłać kryptowalutę, na przykład Litecoin lub Ethereum
  3. Odszukaj parę walutową i dokonaj transakcji. Giełda ma najniższą prowizję 0.1% lub 0.075% w promocji płacąc BNB)

###

Jesteś początkujący? Sprawdź darmowy Poradnik kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *