Kryptowaluta Loopring logo

Kryptowaluta Loopring (LRC) to chiński projekt, którego pomysł polega na dostarczeniu protokołu umożliwiającego dokonywanie transakcji między giełdami kryptowalut. Dzięki temu rozwiązaniu ma się poprawić bezpieczeństwo, zwiększyć płynność przy jednoczesnym zachowaniu konkurecyjności i niskich opłat. Projekt jest z tej samej kategorii, co opisywany przez nas jakiś czas temu token 0x.

Jak ma działać Loopring?

Ma działać, ponieważ wszystko jest na razie w fazie przygotowań – stąd piszemy w czasie przyszłym i traktujemy projekt spekulacyjnie. Dzięki smart kontraktom kryptowaluty nie opuszczą naszego stanu posiadania aż do momentu zakończenia transakcji, co zwiększa bezpieczeństwo. Protokół ma udostępnić dzielenie zleceń, dzięki czemu może ono zostać wykonane na wielu giełdach, osiągając najlepszą możliwą cenę (innowacja!). Nie trzeba chyba wspominać, że planuje się wsparcie dla wielu typów blockchain: Ethreum, Qtum, Neo

Ryzyko Loopring

Jaka jest zatem zachęta? Protokół jest tak zaprojektowany, żeby zachęcać giełdy kryptowalut do nabycia jak największej liczby tokenów LRC. Dzięki temu będą mogły zwiększyć zniżkę, która towarzyszy obrotowi tokenów i zmaksymalizować zyski. Rynek wycenił ryzyko na 5000 LRC za 1 ETH podczas ICO, a realna cena za 1 jednostkę Loopring wyniosła w ICO kilka centów, a na giełdach – kilkadziesiąt centów.

Gdzie łatwo kupić kryptowalutę Loopring?

Największy obrót tokenami Loopring  jest na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić kryptowalutę LRC?

Logo binance
  1. Załóż konto na Binance
  2. Zasil konto kryptowalutą, na przykład Litecoin lub Ethereum
  3. Odszukaj parę walutową LRC/BTC i kup Loopring (giełda ma najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w promocji płacąc BNB)

Bitcoina najłatwiej (i anonimowo) kupić przez serwis LocalBitcoins, gdzie możesz wynegocjować warunki wymiany z kontrahentem. Kryptowaluta jest dostępna jedynie na kilku azjatyckich giełdach.

###

Nie chcesz wysyłać dokumentów? Anonimowe giełdy kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *