Pamiętacie nasze rekomendacje ICO? Nie minęło parę miesięcy, a już jeden z zauważonych przez nas projektów osiąga wysoką kapitalizację. Dokładniej mówiąc, projekt integracji IoT z retailem, czyli Nucleus Vision, właśnie zawitał do grona tokenów o kapitalizacji prawie 200 milionów dolarów. Po wejściu do pierwszej setki kryptowalut wg rankingu coinmarketcap, NCASH nie zwalnia tempa. Przyglądamy się bliżej kryptowalucie Nucleus Vision, która ma potencjał zdobyć miano zyskownej integracji blockchain i Big Data w retailu.

Kryptowalutę Nucleus Vision można kupić na giełdach kryptowalut bez weryfikacji, np. na Binance. NCASH ma już prawie 200 milionów kapitalizacji i gotowe urządzenie do wdrożenia

Istota biznesu projektu NCASH nie zmieniła się, odkąd o nim napisaliśmy:

Nucleus.Vision to niezwykle zaawansowane rozwiązanie dla biznesu – urządzenie wspierające zbieranie danych o klientach i przetwarzające je w celu wsparcia sprzedaży, obsługi klienta i zysków. Połączenie technik sprzedażowych, Internet of Things i blockchain ma spory potencjał, tym bardziej że urządzenia już działają w testowych sklepach, a nad projektem pracuje duży, międzynarodowy zespół.

Najlepsze, co ma do zaoferowania Nucleus, to działające urządzenie, ION Sensor. Korzysta ono z technologii telefonii komórkowej (2G, 3G, LTE…) i służy ono do zbierania bardzo dokładnych informacji o klientach. Naturalnie, dla formalności wymaga uzyskania zgody klientów. Za pomocą orbit Blockchain, zebrane dane są transferowane do sieci, w wyniku czego prowadzący biznes mogą od razu skorzystać z danych, przetwarzanych przez sieci neuronowe, a klienci biorący udział w procesie mogą otrzymać tokeny nCash. Ponadto, retailerzy biorący udział w akcji mogą prowadzić programy lojalnościowe za pomocą Nucleus Vision oraz nagradzać klientów tokenami nCash. Ich adaptacja jest ułatwiona dzięki temu, że tokeny są zgodne ze standardem ERC-20.

ICO zakończyło się sporym sukcesem, a do budżetu projektu trafiło 40 milionów dolarów. Fundusze są aktualnie wykorzystywane do wdrożenia systemu na szeroką skalę w Indiach. W 2019, po ekspansji do Azji południowo-wschodniej, projekt ma szanse trafić do Ameryki. Aktualnie tokeny Nucleus Vision (NCASH) można kupić na giełdzie kryptowalut Binance.

Jeśli szukasz możliwości zainwestowania w Nucleus Vision, aktualną cenę znajdziesz na Binance. Giełda kryptowalut dostarcza aktualny kurs NCASH, można na niej sprawdzić przelicznik Nucleus Vision i ceny innych kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *