Promocja na Ledgera i bezpieczniejsze lewarowane kontrakty

Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad zakupem bezpiecznego portfela Ledger Nano S, to jest najlepsza okazja. Można go aktualnie dostać w sklepie producenta ze zniżką 50%!

Giełda Binance wprowadza nowe lewarowane instrumenty. Po porażce BULL i BEAR, głównie wynikającej z niezrozumienia inwestorów, nowy sposób jest bezpieczniejszy. Sprawdzamy, czy warto zarabiać więcej biorąc na siebie większe ryzyko.

Promocja Ledger Nano S: kupon na 50% ceny

Jeśli szukasz kuponu na zniżkę przy zakupie portfela sprzętowego Ledger Nano S, to jest niepowtarzalny czas. Do 17 maja włącznie można wykorzystać kupon: WEARETHEBULLRUN. Dzięki niemu możemy kupić maksymalnie 3 portfele za połowę ceny!

Warto pamiętać, że zniżka dotyczy podstawowej ceny bez podatku i kosztów wysyłki. Można wybrać spośród wszystkich kolorów. Sprawdź stronę producenta aby sprawdzić cenę po zniżce.

Bezpieczniejszy kontrakt z lewarem na Bitcoina

Giełda kryptowalut Binance jest miejscem, gdzie wprowadzane jest sporo innowacji. Jednym z takich nowych produktów były lewarowane kontrakty na najpopularniejsze kryptowaluty. Lewarowane instrumenty pozwalały na uzyskanie ekspozycji z dźwignią na Bitcoina, Ethereum, Ripple, EOS i BNB, znane pod tickerami BULL i BEAR. Niestety, użytkownicy nie rozumieli, że korzystanie z nich wiąże się ze zjawiskiem, które nazywa się “volatility drag“.

Volatility drag lub inaczej volatility tax to efekt, przez który traci się zainwestowane w kontrakty terminowe środki wraz z biegiem czasu. Dzieje się to szczególnie szybko wtedy, gdy kurs porusza się w trendzie bocznym lub zmienność jest niewielka. W efekcie, BULL i BEAR były efektywne jedynie do krótkoterminowej spekulacji, a długoterminowe trzymanie prowadziło do gwarantowanej straty. Po paru miesiącach zostały wycofane ze względu na dużą liczbę skarg.

Nowe kontrakty, BTCUP i BTCDOWN adresują ten problem dzięki zastosowaniu ruchomej dźwigni w zakresie 1,5x -3x, dynamicznemu rebalancingowi oraz elastycznej podaży. Dodatkowo, dzienna opłata jest niska i wynosi 0,01% (3,5% rocznie). To jedna trzecia opłat stosowanych przez wystawców innych tokenów tego typu.

Jeśli chcesz spróbować tradingu na lewarowanych tokenach, skorzystaj z okazji i załóż konto na Binance ze zwrotem prowizji (zwrot prowizji tylko przez ten link)!

Najnowsze artykuły

spot_img

Dowiedz się więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź nas na facebooku!