cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Oyster Pearl PRL
Kryptowaluta Oyster Pearl PRL

Oyster Token (PRL) – ciekawostka czy poważna okazja spekulacyjna?

| 0 comments

Projekt Oyster przeszedł w 2018 kryzys i został zdelistowany z większości dużych giełd kryptowalut. Polecamy handlować z rezerwą i uważnością.

Kryptowaluta Oyster Pearl logo

Kryptowaluta Oyster Pearl (PRL) to rozwiązanie wykorzystujące blockchain z dziedziny zdecentralizowanego przechowywania danych oraz marketingu internetowego. Z tej dziedziny opisywaliśmy ostatnio kryptowalutę Basic Attention Token i obiecujące, ale wymagające trochę wysiłku lutowe ICO. W ekosystemie kryptowaluty PRL (dobry skrót…) właściciele stron internetowych umieszczają prosty skrypt i dostają zapłatę od użytkowników przechowujących pliki w sieci Oyster. Użytkownicy tych stron poświęcają małą część mocy swoich urządzeń (CPU, GPU) na obliczenia związane z przechowywaniem plików w zdecentralizowanym i anonimowym ledgerze. Pliki, przechowywane w Oyster korzystają z IOTA Tangle, co zapewnia nadmiarowość i bezpieczeństwo (węzły uczestniczą w sieci na zasadzie Proof-of-Work). Możliwa jest również anonimowość – żadne personalne informacje ani hasła nie są potrzebne, ponieważ każdy upload posiada własny handler, który jest jednocześnie kluczem prywatnym i każdy, kto go posiada, może wyciągnąć dane z sieci. Mikser kontraktów Ethereum pomoże zanonimizować płatność. Protokół Oyster jest rozwijany przez społeczność skoncentrowaną na sukcesie projektu, a natura platformy pozwala na rozbudowywanie jej topologii i przyłączenia za pomocą API. Brzmi przekonująco?

Oyster Pearl, czyli swojsko brzmiącą kryptowalutę PRL można kupić na giełdzie Cryptopia.Giełda kryptowalut Cryptopia logo

Rejestracja nowych kont jest otwarta, a prowizje wynoszą 0.2%. Wpłać kryptowalutę (Bitcoin, ETH, LTC…) i znajdź parę walutową PRL/BTC, aby kupić Oyster.

Kryptowalutę Pearl możesz też kupić na chińskiej giełdzie Kucoin oraz na paru małych giełdach. Twoja intuicja podpowiada, że ten projekt ma szanse na sukces? Podziel się swoimi przewidywaniami w komentarzu.

###

Szukasz giełdy bez weryfikacji z jeszcze niższymi prowizjami, aż do 0.05%? Załóż darmowe konto na Binance.

Logo binance

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.