Poniższe ICO już się zakończyły. Sprawdź atrakcyjną promocję anonimowej giełdy kryptowalut z możliwością zarabiania:

Zarabiaj 15 procent na największej giełdzie kryptowalut

Na początku stycznia 2018 rozpoczęły się duże ruchy na rynku kryptowalut. Wyeksploatowane altcoiny zaczynają doświadczać spadków po serii dużych wzrostów, a smart money, widząc, że potencjał jest już na wyczerpaniu, szuka nowych możliwości. Te nowe możliwości są w ICO, a sztaby analityków pracują, aby jak najszybciej dostać się do najbardziej obiecujących projektów, rezerwując sobie przyszłe zyski. To wśród dzisiejszych ICO znajdują się jutrzejsi zwycięzcy.

Dlaczego smart money tak robią? Jest kilka czynników, z których najważniejsze to uświadomienie sobie, że kryptowaluty zostają z nami na dłużej i nie jest to jedynie kilkumiesięczna moda. Dodatkowo, za ICO zabrały się profesjonalne zespoły, które mają potencjał do dostarczenia świetnych i użytecznych projektów. Duży potencjał czeka, aby się ujawnić, a ICO będą testem, kto najlepiej potrafi wykorzystać pieniądze inwestorów. Proponujemy trzy obiecujące projekty – zapisy właśnie się kończą, więc trzeba się spieszyć.

Bankera ICO logo

Bankera to duże przedsięwzięcie, które przyciągnęło już wielu inwestorów w fazie pre-ICO. Jest to kompleksowe, bankowe rozwiązanie, dostarczające płatności, portfele, karty płatnicze, giełdę kryptowalut i walut fiat, wraz z planowanymi, zaawansowanym usługami inwestycyjnymi. Część usług działa już na platformie SpectroCoin. Team opiera się w większości o zespoły z Europy, a od strony mentorskiej zaangażowani są nawet członkowie Parlamentu Europejskiego.

Potencjał ICO: bardzo duży

Data ICO: zakończone (do otrzymania tokenów potrzebne jest konto na SpectroCoin)

Nucleus Vision ico logo

Nucleus.Vision to niezwykle zaawansowane rozwiązanie dla biznesu – urządzenie wspierające zbieranie danych o klientach i przetwarzające je w celu wsparcia sprzedaży, obsługi klienta i profitów. Połączenie technik sprzedażowych, Internet of Things i blockchain ma spory potencjał, tym bardziej, że urządzenia już działają w testowych sklepach, a nad projektem pracuje duży, międzynarodowy zespół.

Potencjał ICO: średni

Data ICO: pierwszy kwartał 2018, zostanie ogłoszona wkrótce

Ico dadi logo

Dadi.cloud to istniejąca platforma decentralizująca rynek mocy obliczeniowej i pozwalająca na przywrócenie użytkownikom kontroli nad wykorzystywaniem danych z ruchu internetowego. Platforma dadi pozwala na publikowanie i dystrybuowanie treści z pominięciem globalnych molochów, zabierających ogromną cześć zysków, pochodzących ze sprzedaży danych. Emisja tokenu dadi pozwoli wczesnym inwestorom uczestniczyć w utrzymywaniu sieci i otrzymywanie wynagrodzenia za wkład w jej funkcjonowanie i rozwój.

Potencjał ICO: bardzo duży

Data ICO: zakończone

###

Zarejestruj się na giełdach kryptowalut bez weryfikacji, żeby w odpowiednim momencie sprzedać tokeny z ICO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *