Najlepsze narzędzia AI do automatycznego tworzenia treści na 2023

Sztuczna inteligencja wspomagająca ludzi w pisaniu to narzędzie, obok którego nie można przejść obojętnie. Za pomocą kilku kliknięć AI podsuwa nam propozycje tekstów, reklam, postów na bloga, opisów produktów i wielu innych sugestii. Coś, co było efektem pracy copywritera i pisarza jest na wyciągnięcie ręki każdego.

Jakie są korzyści oprogramowania AI do pisania?

Kiedy piszesz zdanie na klawiaturze, litery nie pojawiają się magicznie na ekranie. Najpierw powstają one w głowie. Dopiero po naciśnięciu klawiszy są one przesyłane do urządzenia i na ekran. W przypadku oprogramowania do pisania AI wystarczy nacisnąć Enter, a całe paragrafy tekstu pojawiają się na ekranie od razu. Program robi to wszystko automatycznie i oszczędza mnóstwo czasu.

Oprogramowanie do pisania AI ma wiele zalet. Pierwszą wielką zaletą AI jest oszczędność czasu. Zamiast siedzieć nad klawiszami, serwis wygeneruje treść w kilka minut. Możesz pisać też na kilku urządzeniach jednocześnie, włączając to smartfona. Oznacza to, że nie musisz tkwić na komputerze przy każdym zadaniu.

Dzięki narzędziom do pisania artykułów copywriterzy i pisarze mogą szybciej pisać artykuły i treści lepszej jakości. Nie muszą martwić się o styl, gramatykę ani ortografię. Narzędzia do pisania artykułów pomogą im stworzyć bezbłędny dokument. Oprogramowanie do pisania artykułów jest dostępne zarówno dla komputerów Mac i Windows oraz na smartfony.

No i najważniejsze. Jeśli nigdy nie tworzyłeś treści, masz problemy z rozpoczęciem lub regularnym pisaniem? Narzędzia AI wspomagające pisanie rozwiążą Twoje problemy i zaczniesz błyskawicznie tworzyć świetne artykuły, reklamy, posty i teksty.

Rytr oferuje najwięcej korzyści… za darmo

Rytr (czytamy “rajter”, czyli prawie jak “writer”) to oprogramowanie wspomagające pisanie, oparte na sztucznej inteligencji. Masz do wyboru tworzenie artykułów, tytułów, reklam, postów na media społecznościowe i wielu innych form. Do wygenerowania wystarczy wpisać krótką instrukcję i parę słów kluczowych.

Jak korzystać z fabryki treści rytr? Wystarczy wpisać temat, kilka słów kluczowych, a narzędzie zadba o wygenerowanie reszty treści! Nie trzeba pisać, tekst pojawi się sam.
Ekran tworzenia wpisu na bloga, wybrany został wcześnie “Blog Section Writing”. Serwis świetnie radzi sobie z językiem polskim!

Aby otrzymać możliwość wygenerowania treści do 10 tysięcy znaków, wystarczy zarejestrować się za darmo w Rytr. Możemy więc bezpłatnie stworzyć kilka artykułów lub wiele reklam. Rozszerzenie limitu do 100 tysięcy znaków kosztuje potem jedynie… 9 dolarów miesięcznie.

Narzędzia AI do generowania treści

Tworzenie niesamowitych artykułów nigdy nie jest łatwym zadaniem. Tematyka powinna być dobrze zbadana, a wypowiedzi czasem zwięzłe, a często absorbujące i szczegółowe jednocześnie. Pisarz nabywa umiejętności, które opanowuje się wraz z doświadczeniem i czasem. Artykuł musi przejść przez proces edycji, zanim zostanie opublikowany.

Tradycyjne kroki, które trzeba było najpierw wykonać:

 1. Napisz dobry artykuł, który ma co najmniej kilkaset słów. Tytuł artykułu powinien być wystarczająco urzekający, aby czytelnicy chcieli przeczytać więcej! To tutaj będziesz mieć najbardziej kreatywne wyzwanie.
 2. Edytuj i sprawdź swój artykuł. Upewnij się, że w treści używasz prawidłowej gramatyki, pisowni i interpunkcji.
 3. Przeczytaj swój artykuł ponownie, aby upewnić się, że jest odpowiednio sformatowany i łatwy do odczytania. Powinien również spełniać cele biznesowe lub inne motywacje, które skłoniły autora do wykonania pracy.
 4. Dodaj źródła oraz upewnij się, że są one rzetelne i godne zaufania.

Narzędzia do pisania artykułów wykorzystują sztuczną inteligencję, aby pomóc ludziom szybciej pisać treści lepszej jakości. Co zmieniają narzędzia AI? Twórcy AI dostają do dyspozycji:

Automatyczne pisanie artykułów. Ta funkcja jest nazywana “fabryką treści”. Umożliwia użytkownikom tworzenie kampanii treści, które mogą być następnie wykorzystywane do przyciągania czytelników, generowania leadów, sprzedaży, ułatwiania życia, edukacji i tłumaczeń i wielu innych zastosowań.

Automatyczne generowanie postów na media społecznościowe, opisów produktów, treści reklam i wielu innych form. Sztuczna inteligencja jest całkiem kreatywna. Co więcej, treści są poprawne gramatycznie i często są dostosowane do limitów znaków i formatów stosowanych w różnych miejscach.

Automatyczne publikowanie. Autorzy treści mogą korzystać z tej funkcji, aby automatycznie publikować treści na swoich kontach w mediach społecznościowych lub blogach. Planuje się je w optymalnym czasie, aby uzyskać maksymalne możliwe zaangażowanie.

Rytr to najlepszy wybór na start

Rytr (wymawiamy “rajter”) to asystent pisania wykorzystujący AI. Pomaga twórcom generować wysokiej jakości treści, w kilka sekund, za mniej, niż koszt jednej godziny pracy profesjonalnego copywritera. Rytr potrafi wygenerować unikalny tekst i dba o gramatykę, poprawny kontekst i styl. Co ważne, serwis wspiera nie tylko angielski, ale również świetnie radzi sobie po polsku!

Korzyści i funkcje Rytr

Rytr potrafi wygenerować:

 • Tytuł i nagłówki artykułów na bloga lub do gazety.
 • Treść artykułu na bloga lub do gazety.
 • Opowiadania, historie i bajki.
 • Teksty piosenek.
 • Pomysł na biznes i jego uzasadnienie.
 • Opisy filmów na Youtube oraz profili kanałów Youtube.
 • Treści na strony internetowe i landing page.
 • Słowa kluczowe i opisy SEO.
 • Wiadomość email.
 • Reklamy na Facebooka, Instagram, Twittera, Google Ads.
 • Pytania do ankiet i testów.
 • Opisy produktów i stanowisk pracy dla HR.
 • Opisy, listy wypunktowane.
 • Biogramy i stopki.
 • SMSy i wiadomości do komunikatorów.
 • Frameworki pisarskie AIDA, PAS.
 • Cover letters.
 • Opinie i testimonials.

Artykuły wygenerowane przez Rytr mogą dotyczyć wielu nisz i tematów. Serwis dobrze radzi sobie ze sportem, technologią, polityką czy newsami. Bardzo użyteczny jest licznik słów i znaków. Rytr zapewnia, że treść sprawdzana jest pod kątem duplikatów i plagiatów. Gramatyka jest na wysokim poziomie, dzięki czemu tekst nie zawiera błędów ortograficznych, a styl jest naturalny i przyjemny do czytania. Aby śledzić historię zmian i generowanych tekstów, w profilu po zalogowaniu zbierana jest historia aktywności użytkownika.

Edytor Rytr ułatwia edycję i uwalnia potencjał tworzenia

Tekst, który widzimy można dowolnie zmieniać. Edytor Rytr pozwala na:

 • rozbudowanie zdania lub paragrafu o kilka słów,
 • skracanie zdania lub paragrafu w celu uproszczenia przekazu,
 • dołożenie do paragrafu kilku zdań rozszerzających treść (Continue Ryting…).

Gdy wybieramy rodzaj treści, możemy też wybrać styl wypowiedzi. Mamy do wyboru wiele opcji, włączając “przekonującą”, “sprzedażową”, “entuzjastyczną”, “informacyjną”, “zwyczajną”, pośród wielu innych.

Cennik Rytr

Pierwsze 10 tysięcy znaków w miesiącu jest darmowe. Wystarczy to do przetestowania narzędzia lub wygenerowania kilku artykułów.

Kolejny próg to 100 tysięcy znaków. Wystarczą do napisania wielu artykułów, a kosztuje jedynie 9 dolarów miesięcznie.

Aby uzyskać nielimitowaną liczbę znaków, wystarczy 29 dolarów miesięcznie.

Czy sztuczna inteligencja sprawi, że zniknie zawód pisarza i copywritera? Na razie narzędzia wspomagane AI są świetną pomocą i wsparciem dla twórców.

Jasper to kombajn dla profesjonalistów

Jasper to profesjonalne narzędzie wspomagające tworzenie treści. Możemy wygenerować posty na bloga, artykuły, książkę, skrypty, nie wspominając o krótszych formach, takich jak reklamy, opisy czy posty na media społecznościowe.

Mocną stroną Jaspera jest tworzenie treści spójnej stylistycznie z zamówionym charakterem, poprawnej gramatycznie i z zamysłem jak osiągnąć cel sprzedażowy lub marketingowy.

Możesz zarejestrować się za darmo i dostać 10000 bonusowych słów. Oznacza to możliwość wygenerowania kilku artykułów lub wielu reklam lub postów na media społecznościowe!

Korzyści i funkcje Jasper

Jasper oferuje edytor treści dostosowany do długich artykułów i dokumentów w pakiecie Boss Mode. Kontroluje też gramatykę, styl treści oraz potencjalne plagiaty.

Jeśli model otrzyma wystarczająco jasne instrukcje oraz słowa kluczowe, potrafi w kilka minut napisać pełny artykuł nadający się do publikacji. Może tego dokonać w wielu językach.

Serwis jest całkiem niezły w tworzeniu wymagających treści, takich jak bajki, felietony, książki czy scenariusze.

Jeśli napotkasz na problem z korzystaniem z serwisu, możesz liczyć na pomoc wsparcia klienta.

Cennik Jasper

Jasper to jeden z droższych narzędzi na rynku. Zasługuje on jednak na uwagę, ponieważ jest pełen bogatej funkcjonalności, którą można wykorzystać zarówno do zarabiania, jak i oszczędzania czasu.

Jasper ma dwa plany cenowe. Za 29 dolarów miesięcznie (24 dolary przy płatności za rok) otrzymamy co miesiąc 20 tysięcy słów w planie Starter.

Najbardziej interesujący jest jednak plan Boss Mode. W nim znajduje się dostęp do funkcjonalnego edytora długich artykułów oraz ułatwione tworzenie treści dzięki wygodnym komendom. Koszt tego wyższego planu zaczyna się od 49 dolarów za miesiąc za 50 tysięcy słów.

Inne narzędzia do tworzenia treści AI

Lista narzędzi wykorzystujących AI do tworzenia treści rośnie z miesiąca na miesiąc. Najpopularniejsze to:

 • Surfer
 • CopyAI
 • QuillBot

Osoby, które regularnie piszą treści w internecie lub planują publikację powinny spróbować narzędzi wspomagających kreatywność. Poprawią one jakość oraz zaoszczędzą czas. Serwisy wspomagające tworzenie artykułów i tekstów oparte o sztuczną inteligencję mają zbyt duży potencjał, aby go zignorować.

Najnowsze artykuły

Dowiedz się więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź nas na facebooku!