Poniższe ICO już się skończyły. Sprawdź promocję anonimowej giełdy kryptowalut z możliwością zarabiania.

Najbardziej obiecujące ICO stycznia 2018, które odkryliśmy cieszy się ogromnym powodzeniem, jeśli jeszcze w nim nie uczestniczysz, sprawdź, czy pasuje do Twojego inwestycyjnego stylu. Spełniamy kolejne prośby i publikujemy zestaw ICO, które mają potencjał zysków Initial Coin Offerings z 2017 roku. Zwróć uwagę na ocenę potencjału, szczególnie rekomendujemy ICO z dużym potencjałem!

Powiedzmy sobie wprost, nikt dzisiaj na świecie nie ogarnia wszystkich Initial Coin Offering, które się dzieją. Co więcej, nie ma nikogo, kto byłby w stanie ocenić, który projekt ma największy potencjał biznesowy, a który przyniesie największe zyski. Prezentujemy poniżej ICO z potencjałem, w których warto się zarejestrować i sprawdzić, czy zrealizują się przepowiednie dużych zysków. Niektóre ICO oferują darmowe tokeny lub bonusy za rejestrację, warto się pospieszyć!

ICO sphere logo

Sphere to projekt, który ma być przeciwwagą dla korporacji czerpiących ogromne zyski z Big Data pochodzącej z aktywności użytkowników w internecie. Projekt, oparty o blockchain, ma z założenia skupić się na przywróceniu użytkownikowi zysków z wykorzystywania tych danych. Prywatność i transparentność wspierana przez Blockchain to podstawowe założenia tej nowoczesnej sieci społecznościowej.

Ryzyko: małe (międzynarodowy zespół)

Popularność: duża (prawie pół miliona rejestracji, co dobrze wróży projektowy opartemu o społeczność)

Koniec bonusowego ICO: 15 lutego 2018

Potencjał: bardzo duży. Rejestracja ICO Sphere (50 darmowych tokenów!)

Dealbox ICO logo

DealBox to firma z San Diego, która wspiera kapitałem i know how biznesy i firmy w wczesnej fazie. Projekt oparty o Blockchain ma jeszcze bardziej uprościć dostęp do kapitału najbardziej obiecującym przedsięwzięciom.

Ryzyko: małe (realna firma z siedzibą w USA, bardzo duży zespół)

Popularność: średnia

Koniec bonusowego okresu ICO: 19 stycznia 2018.

Potencjał: duży. Rejestracja ICO DealBox jest zamknięta.

InfinitumCoin ICO logo

InfinitumCoin to projekt, o którym myślał chyba każdy. Połączenie specjalnie zaprojektowanych, srebrnych monet jedno uncjowych z kryptowalutą. Każda moneta niesie ze sobą ładunek kryptowaluty, jest unikalna i możliwa do nabycia za pomocą Infinitum. Jeśli uważasz, że projekt ma szanse, weź udział w ICO.

Ryzyko: duże (emitent ICO nieznany)

Popularność: mała

Okres ICO: 18 stycznia 2018 z bonusem, cena wzrasta do 18 marca 2018

Potencjał: mały. Rejestracja ICO InfinitumCoin jest zamknięta!

Rutheneum ICO logo

Rutheneum to kryptowaluta, która z założenia ma łączyć błyskawiczne płatności, takie jak Skrill, z technologią blockchain. Projekt jest jeszcze relatywnie słabo wykupiony, stąd można liczyć na dobrą cenę.

Ryzyko: średnie (międzynarodowy zespół z siedzibą w USA)

Popularność: mała (skupiona niewielka liczba tokenów porównując do ogólnej liczby)

Koniec bonusowego okresu ICO: 15 luty 2018.

Potencjał: średni. Rejestracja Ico Rutheneum jest zamknięta.

UniversalCoin ICO logo

Universal Coin to projekt kryptowaluty dla wszystkich. Dostęp do niej nie jest niczym ograniczony i każdy chętny może, od 15 stycznia zgłaszać się regularnie po porcję kryptowaluty. Jest to społeczny eksperyment, w którym następuje podział kapitału cyfrowego, który jest tworzony w branży kryptowalut.

Ryzyko: małe

Popularność: średnia

Początek dystrybucji: 15 stycznia 2018

Potencjał: mały. Dołącz do projektu Universal Coin i odbieraj tokeny do 18 października.

PM7 ICO logo

PM7 to platforma marketingowa, pozwalająca prowadzić własne kampanie promujące marki, projekty i przedsięwzięcia. Dzięki zastosowaniu blockchain, proces udostępniania biznesowi użytkowników i promotorów znacznie się uprości. To, co najskuteczniejsze w marketingu, wzmocnione technologią blockchain.

Ryzyko: duże (firma zarejestrowana w UK i Estonii, zespół z Ukrainy)

Popularność: duża (zebrano już ponad 2 miliony dolarów)

Koniec bonusowego okresu ICO: 4 marca 2018 (największy bonus jest w styczniu).

Potencjał: duży. Rejestracja ICO PM7 jest zamknięta.

 

Napisz w komentarzu, które ICO wydaje Cię najciekawsze. Jeśli znasz inne Initial Coin Offering kończące się w najbliższym czasie, napisz w komentarzu, aby inni również mogli dołączyć. Do tej pory ICO przynosiły duże zyski i jeśli rynek kryptowalut będzie rozwijał się w takim szybkim tempie, ICO będą dalej przynosiły dobre zwroty.

###

Promocja giełdy kryptowalut – anonimowo i z możliwością zarabiania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *