Cały rok 2018 był dla ICO nieprzyjemnym doświadczeniem. Nasze oceny ICO z poprzedniego roku były chętnie czytanymi podsumowaniami, a większość z nich przyniosła zyski… na papierze. Inwestorzy, którzy nie sprzedali, mają najczęściej większe sumy wyrażone w zakupionych tokenach lub w satoshi. W dolarach, jednakże, doświadczyli strat, takich, jak cały rynek kryptowalut.

Jak wyglądał rynek ICO w 2019?

Krajobraz ICO w 2019 wydawał się zgoła odmienny od tego, który widzieliśmy jeszcze 13 miesięcy wcześniej. Dużo mniej projektów, surowsze reguły i zdecydowanie mniej chętnych do inwestowania w innowacyjne projekty, tak można krótko podsumować Initial Coin Offerings w 2019. Dodatkowo, nowe pomysły zbierania kapitału za pomocą Equity Tokens stanowią mocną konkurencję. Proponują one inne zasady uczestnictwa w projektach, choć ich otoczenie prawne jest jeszcze niedopracowane.

W które ICO zainwestować w 2019?

Są jednak projekty, na które warto zwrócić uwagę, jedynie trudniej je za pomocą analizy odkryć i ocenić. Jednym z nich to tokenizacja Bittorrent, czyli system dystrybucji treści używany co miesiąc przez ponad 170 milionów użytkowników. BitTorrent został kupiony w 2018 roku przez lidera projektu Tron, którym jest Justin Sun, za 120 milionów dolarów. Połączenie tych dwóch przedsięwzięć to zatem spodziewany krok. Projekt połączenia ekosystemu popularnej kryptowaluty Tron oraz znanego systemu dystrybucji treści BitTorrent nosi nazwę Atlas.

W które ICO w 2019 warto zainwestować? Sprawdź BitTorrent airdrop dla posiadaczy kryptowaluty Tron

Jak najłatwiej zainwestować w ICO BitTorrent? Airdrop!

Tym razem inwestycja w ICO nie będzie wiązała się z wielkim ryzykiem i przelewaniem funduszy w Ethereum na konto projektu. Wystarczy po prostu posiadać kryptowalutę Tron, czyli 9 projekt pod względem wielkości kapitalizacji na liście coinmarketcap! 11 lutego każdy posiadacz kryptowaluty Tron otrzyma 0.11 tokenów BitTorrent za każdy 1 TRX. Uwaga, dodatkowo, każdego 11 dnia miesiąca nastąpi kolejna dystrybucja tokenów BitTorrent! Warto zatem uzbroić się w cierpliwość i trzymać tokeny TRX. Giełda kryptowalut Binance wspiera airdrop BitTorrent i automatycznie przydzieli odpowiednią ilość tokenów. Jak wziąć udział?

  1. zarejestruj się na największej giełdzie kryptowalut Binance
  2. kup token Tron na rynku TRX/BTC, TRX/ETH, TRX/USD lub innym
  3. trzymaj co najmniej 100 TRX (czyli ok. $2.6) na koncie w okolicach 11 lutego oraz w kolejne 11 dni miesiąca, aby otrzymać tokeny BitTorrent

Airdrop zostanie przeprowadzony po osiągnięciu bloku numer 6 600 000 w blockchainie kryptowaluty Tron, co planuje się właśnie w okolicach 11 lutego. Postępy można śledzić na bieżąco w kanałach komunikacji Justina Suna oraz Trona. Sukces emisji zależy od powodzenia wdrożenia nowych funkcjonalności BitTorrent: możliwości otrzymywania wynagrodzenia za utrzymywanie treści w sieci oraz możliwość zakupu szybszego ściągania plików za tokeny. Dla bezpieczeństwa projektu nie będzie możliwości miningu tokenów BitTorrent, a stare wersje klientów będą działać tak samo, jak wcześniej. Uważasz, że projekt ma potencjał wzrostu wartości? Zarejestruj się na Binance i kup Tron, aby otrzymać tokeny w airdrop!

Giełda kryptowalut Binance to najlepsze miejsce do rozpoczęcia tradingu. Dużo par walutowych, API dla botów tradingowych i automatycznych systemów handlu to tylko niektóre zalety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *