cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

ICO pieniądze
ICO pieniądze

Najbardziej obiecujące ICO stycznia 2018

| 0 comments

Kryptowaluta Digitex logo

To ICO już się skończyło! Szukasz dobrych okazji? Sprawdź giełdę kryptowalut, która pozwala na zarabianie kryptowalut!

Mamy ostatnio wysyp nowych projektów opartych o blockchain i coraz trudniej wybrać te najbardziej obiecujące. Z pomocą przychodzi analiza projektów pod kątem zespołu zarządzającego i rozwijającego oraz tematyka. Jednym z najbardziej obiecujących projektów z branży finansowej jest Digitex – zdecentralizowana giełda kontraktów terminowych. To co wyróżnia ten projekt, to fakt, że trading odbywa się całkowicie bez prowizji (koszty brokera pokrywa emisja małej ilości tokenów DGTX).

Dlaczego ten projekt ma wielkie szanse na odniesienie sukcesu i dostarczenie świetnej usługi kontraktów terminowych?

Prowadzi go zespół z doświadczeniem zarówno w finansach, jak i kryptowalutach. Na rynku kontraktów terminowych na kryptowalutach ciągle jest miejsce na usługę, która zyska zaufanie użytkowników, szczególne szanse będzie miał broker z zerowymi prowizjami. Zespół zamroził 10% swoich tokenów na rok od startu platformy, co oznacza poświęcenie się pracom nad rozwojem.

Jak dołączyć do projektu? Odbierz darmowe 1000 DGTX za rejestrację przed dniem sprzedaży, czyli 15 stycznia 2018. Potrzebujesz jedynie adresu ETH. Najlepsze projekty ICO przyniosły w ostatnich miesiącach wielokrotne zwroty – pospiesz się, bo zostało jeszcze tylko kilka dni.

Giełda kryptowalut z najniższymi prowizjami? Załóż darmowe konto na Binance.
Binance anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji - tutaj kupisz najlepsze ICO 2018 i inne kryptowaluty, gdzie jest największy obrót i kapitalizacja.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.