Kryptowaluta OmiseGO (OMG) to platforma oparta o łańcuch Ethereum, umożliwiająca przesyłanie pieniędzy – zarówno fiat, jak i kryptowalut. Jej założeniem jest udostępnienie transferu wartości niezależnie od rodzaju waluty, kraju, lokalizacji i aktywa. Oprócz celu, mającego zdetronizować aktualną strukturę rynku finansowego, twórcy udostępnili również portfel i SDK, który ułatwia start projektów w blockchainie OMG. Kryptowaluta OmiseGo oferuje szeroki wachlarz zastosowań: płatności, depozyty, rozwiązania komercyjne i biznesowe, programy lojalnościowe, trading i spekulacja oraz customowe rozwiązania, dedykowane dla największych klientów. Dodatkowo, OMG ma zaimplementowany Proof-of-Stake uzależniony od aktywności w sieci, co przyciąga inwestorów i oferuje im atrakcyjne zwroty w zamian za udziały w utrzymywaniu i zabezpieczaniu sieci.

Jeśli zachęciły Cię perspektywy kryptowaluty OmiseGo, jest ona dostępna na giełdach kryptowalut bez weryfikacji: Binance (największy obrót), KuCoin i BitFinex. Jak kupić OmiseGo?

Logo binance
  1. Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
  2. Wpłać kryptowalutę BTC lub ETH, LTC, zapewniająca tani i szybki transfer
  3. Znajdź parę walutową OMG/BTC i kup OMG (możesz również kupić w parze walutowej OMG/ETH)
Kucoin logo
  1. Załóż konto na giełdzie KuCoin
  2. Zasil konto za pomocą kryptowalut
  3. Wybierz parę walutową OMG/BTC i kup OMG
Giełda kryptowalut Bitfinex
  1. Zarejestruj darmowe konto na BitFinex
  2. Zasil konto kryptowalutami
  3. Wybierz parę walutową OMG/BTC i kup OMG

OmiseGo przyniosło spore zyski w 2017, szczególnie tym, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w ICO. Mimo tego, że wartość tokena wzrosła, projekt jest w fazie szybkiego rozwoju i znajdzie to odzwierciedlenie w cenie. Jeśli jesteś zdecydowany na inwestycję, możesz wcześniej kupić kryptowalutę anonimowo np. za pomocą LocalBitcoins, żeby mieć już kryptowaluty do zasilenia giełdy (sprzedającego znajdziesz kierując się opiniami w serwisie). Kryptowaluta OMG jest do dostania na giełdach bez weryfikacji:  BinanceKuCoin i BitFinex. Warto założyć darmowe konta we wszystkich giełdach, ponieważ nowe rejestracje są często wyłączane z uwagi na ogromną popularność i liczbę chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *