Kryptowaluta Bitconnect logo

Ze względu na wydarzenia w połowie stycznia 2018 rekomendujemy ekstremalną ostrożność w spekulowaniu na walucie BCC! Natywna giełda BCC została zamknięta i płynność kryptowaluty jest bardzo mała.

Kryptowaluta BitConnect (BCC) to oparta o otwarty kod źródłowy krypotowaluta, której społeczność skoncentrowana jest na przechowywaniu i inwestowaniu w niezależnym od rządów środowisku. Unikalna propozycja BCC opiera się na fakcie, że samo posiadanie kryptowaluty BitConnect uprawnia do otrzymywania odsetek, zależnych od ilości posiadanej kryptowaluty (odsetki są bardzo wysokie i warto je wypłacić, ponieważ dla wszystkich raczej nie starczy). Udana implementacja metody Proof-of-Stake (i marketing) sprawiły, że kryptowaluta posiada wysoką kapitalizację – ponad 3 miliardy dolarów na początku 2018 roku.

Bitconnect można kupić offline w portfelu BCC lub na kilku giełdach kryptowalut, z których największy obrót generuje giełda ściśle związana z projektem BCC. Projekt cieszy się sporą popularnością głównie ze względu na procent od utrzymywanego kapitału – jeśli podzielasz entuzjazm inwestorów, możesz kupić BCC na HitBTC.com (tym razem żadna giełda z zachodu nie oferuje tej kryptowaluty). Zarejestruj się, żeby kupić BCC, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. Zarejestruj darmowe konto na HitBTC.com
  2. Wpłać kryptowalutę, która łatwo się przesyła, np. LTC, BCH lub ETH (gdy chcesz kupić za fiat, kup krypto np. na LocalBitcoins)
  3. Wybierz parę kryptowalutową BCC/BTC i kup BCC. Prowizja za transakcję wynosi jedynie 0,1% (najniższa z dostępnych giełd)

Dla bezpieczeństwa przelej zakupioną kryptowalutę na portfel offline.

Pamiętaj, że kryptowaluta BitConnect jest wysoce spekulacyjna. Świadczy o tym formuła promocji (podobna do daskojna) oraz tempo przyrostu odsetek. Proceed with extreme caution!

###

Które giełdy krypotowalut nie wymagają weryfikacji i są anonimowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *