cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Populous logo

Na której giełdzie kryptowalut tanio i łatwo kupić Populous (PPT)?

| 0 comments

Kryptowaluta Populous logo

Kryptowaluta Populous (PPT) to na pierwszy rzut oka globalny system handlu fakturami – oparta o blockchain platforma łącząca pochodzących z biznesu pożyczkobiorców z inwestorami. Populous zapewnia bezpieczeństwo, transparentność i szybkość, dodatkowo proponując ocenę ryzyka inwestycji, smart kontrakty i środowisko, w którym zmienność kursów jest niska. Rynek faktur może wydawać się niszową branżą, ale jeśli spojrzymy na to szerzej i potraktujemy sprzedających faktury jako (ogólnie) pożyczkobiorców, a kupujących jako inwestorów – pożyczkodawców i umieścimy ich w kontekście biznesowym, potencjał projektu zaczyna ukazywać się w pełnym świetle. To, że strony są przedsiębiorcami, pozwala tworzyć ratingi kredytowe i myśleć o budowie portfeli inwestycyjnych opartych o ryzyko.

Jeśli uważasz, że projekt ma świetlaną przyszłość, kryptowaluta Populous jest dostępna na giełdach kryptowalut bez weryfikacji: Binance.com (zdecydowanie największy obrót), KuCoin.comMercatox.com i  HitBTC.com

Logo binance

 1. Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance.com
 2. Wpłać na giełdę kryptowalutę (Ltc, Eth, lub inną)
 3. Znajdź parę walutową PPT/BTC i kup PPT 

Kucoin logo

 1. Załóż darmowe konto na KuCoin.com
 2. Wpłać na giełdę kryptowalutę (Ltc, Eth, lub inną)
 3. Wybierz parę walutową PPT/BTC i kup PPT

HitBTC logo

 1. Załóż darmowe konto na HitBTC.com
 2. Wpłać kryptowalutę (Ltc, Eth, lub inną)
 3. Wybierz parę walutową PPT/BTC i kup PPT

Giełda kryptowalut mercatox logo

 1. Zarejestruj darmowe konto na Mercatox
 2. Wpłać na giełdę kryptowalutę (Ltc, Eth, lub inną)
 3. Wybierz parę walutową PPT/BTC i kup PPT
 4. Sprawdź rzadkie kryptowaluty dostępne na Mercatox, takie jak RaiBlocks

Populous jest handlowana na kilku giełdach w Azji. Pamiętaj, że najlepiej po zakupie przelać kryptowalutę na bezpieczny portfel offline. Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, możesz kupić Bitcoin za pomocą strony LocalBitcoins. Znajdź sprzedającego w swojej okolicy i kieruj się reputacją konta. Kryptowalutę PPT najtaniej można kupić na giełdach bez weryfikacji: Binance.comHitBTC.comMercatox.com lub KuCoin.com. Załóż konta już dzisiaj i wykorzystaj fakt, że rejestracje są otwarte – niektóre giełdy wstrzymują przyjmowanie nowych użytkowników, ze względu na wielkie zainteresowanie i napływ nowych kont.

###

Sprawdź potencjalnie zyskowne ICO w 2018.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.