Pasywny dochód z kryptowalut? Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwie. Do tej pory uczestnicy rynku kryptowalut liczyli na wzrost wartości trzymanych przez nich tokenów i walut. Ta strategia od kilku miesięcy nie przynosi sukcesów, a zyski z 2017 są powoli zjadane przez osuwający się rynek. Na giełdzie udziałowcy w przedsiębiorstwach mogą przynajmniej liczyć na udział w zyskach i dywidendy. Czy na rynku kryptowalut jest to możliwe?

Jak wygląda inwestycja w dochód pasywny z kryptowalut w 2019?

Giełda działa i wypłaca codziennie dywidendę. Cena tokenów KCS zmienia się w przedziale od $0.50 do $0.60, co cierpliwym pozwala na tani zakup tokenów i stopę zwrotu w okolicach nawet 10%! Niestety, trzeba liczyć się ze spadkiem wartości tokenów, przez co największe szanse na sukces mają ci, którzy cechują się największą cierpliwością i wyczekali na moment, w którym KCS spadło do najniższego poziomu. Niezmiennie, jest to jedna z niewielu inwestycji, które przynoszą codzienny i stały pasywny przychód.

Chcę dochód pasywny z kryptowalut!

Sprawdź poniżej informacje o programie partnerskim, dzięki któremu możesz zwielokrotnić swoje zyski!

Aktualizacja dochodu pasywnego z kryptowalut w połowie 2018

Giełda KuCoin postanowiła zaktualizować zasady przyznawania bonusu za trzymanie tokenów KuCoin Shares. Poniżej aktualizacja zasad, w skrócie wygląda to następująco:

 • zamiast małych ilości wszystkich handlowanych na giełdzie tokenów, holder otrzymuje odpowiednią ilość kryptowaluty KuCoin Shares
 • KCS jest dopisywana do konta użytkownika codziennie, pod warunkiem posiadania minimum 6 KCS
 • zwrot inwestycji wynosi około 3,5% rocznie (dzięki temu, że odsetki dopisywane są codziennie, można założyć, że zwrot będzie wynosił ok. 3,6%). Każde 6 KCS, warte około $6,5 przynosi miesięcznie $0.025 zwrotu.

Inwestycja wygląda obiecująco w świetle ostatnich, głębokich spadków cen na szerokim rynku kryptowalut. Kiedy kilka miesięcy temu opisywaliśmy sens inwestycji w KCS, kryptowaluta kosztowała około $3. Dzisiaj możemy dostać ją za trochę ponad $1. Co prawda obrót na giełdzie trochę spadł, ale rekompensuje to zdecydowanie niższa cena.

Czy warto zainwestować w KCS?

Niestety, pomimo niższej ceny, zwrot jest sporo niższy, porównując do okresu wcześniej. Dodatkowo, inwestorzy sprzed kilku miesięcy muszą pogodzić się z dużą utratą wartości tokenów. Giełda KuCoin przygotowała we wrześniu wiele zachęt w postaci darmowych tokenów, konkursów i obniżek, żeby zachęcić inwestorów do aktywności i rejestracji. Z drugiej jednak strony, udział w nich oznacza konieczność weryfikacji konta, co dla nas może być trudne do zaakceptowania, ponieważ cenimy anonimowość.

Poziom cenowy KCS wydaje się atrakcyjny, choć przestrzeń do spadków jeszcze jest. Niestety, brak zdecydowanego trendu wzrostowego spowodował odpływ inwestorów, co przekłada się na mniejszy wolumen handlu na giełdzie i mniejsze dywidendy.

Jeśli już zainwestowałeś w KCS, najlepiej po prostu inkasować dywidendy i czekać na rozwój giełdy i przyrost wartości konta w perspektywie kilku lat.

Jeśli jeszcze nie masz tokenów KuCoin Shares, warto rozważyć inwestycję, gdy cena spadnie poniżej $1 za KCS. Tam czekamy ze zleceniem kupna.

Zostać udziałowcem giełdy kryptowalut nie jest łatwo…

…chyba że jest giełda kryptowalut, która oferuje niską barierę wejścia. Taka możliwość otworzyła się również dzięki spadającym cenom i jednej, szczególnej kryptowaluty: Kucoin Shares (KCS). Giełda kryptowalut KuCoin oferuje użytkownikom udziały w prowizjach, płaconych przez traderów i inwestorów. Wysokość prowizji jest stała i wynosi 50% wszystkich opłat z całego dnia, do podziału między udziałowców KCS. W maju 2018 wystarczyło mieć jedynie 6 KCS (czyli równowartość ok. $7 we wrześniu 2018 około $20), żeby rozpocząć otrzymywanie dywidendy.

Kapitalizacja kryptowaluty Kucoin Shares spadła do poziomu, w którym bardzo opłacalne jest trzymanie tokenu dla pasywnego dochodu. Giełda kryptowalut Kucoin dzieli się prowizjami z udziałowcami.

Udziały w KuCoinShares tanieją wraz ze spadającą kapitalizacją Bitcoina i altcoinów. Tym samym zwiększa się zwrot z inwestycji w KCS, ponieważ giełda rozwija się szybko i wzrastający wolumen co dzień powiększa wypłacane dywidendy.

Jak zdobyć dochód pasywny z kryptowalut krok po kroku

 1. Zarejestruj darmowe konto na giełdzie KuCoin
 2. Zasil konto kryptowalutą. Pamiętaj, że wypłata prowizji zaczyna się od 6 KCS.
 3. Kup udziały w zyskach giełdy: KuCoin Shares
 4. Trzymaj KCS przez co najmniej 24h
 5. Każdego dnia północy czasu hongkongskiego następuje dystrybucja dywidendy

Sprawdź na liście kryptowalut prowizje z poszczególnych tokenów, które wpłynęły na Twoje konto w postaci dywidendy. Poniżej fragment listy, znajdują się na niej stare kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin, jak również nowe tokeny: Dent, Po.et, Onion, Power Ledger i wiele, wiele innych. Znaleźliśmy aż 160 kryptowalut, które mogą codziennie zasilić Twoje konto.

Lista kryptowalut, na które dostaje się prowizję jest bardzo długa. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ale też najnowsze tokeny, takie jak Dent, Poet czy DragoChain.

Klikając na poszczególne tokeny na liście, dowiesz się, ile dywidendy zostało wypłacone każdego dnia. Zarabiasz jednocześnie w prawie wszystkich kryptowalutach. Aktualizujemy wpis o listę kryptowalut na giełdzie KuCoin:

Arcblock, Alphacat, AChain, AdBank, SingularityNET, Aion, Aigang, Ambrosus, AOA, Aphelion, Aeron, Block Array, Axpire, BABB, Bitcoin Diamond, Bitcoin Cash, Block Mason, Black Hole Coin, Bounty0x, BOScoin, Blockport, Bread, Bitcoin, Bitcoin Private, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, Bytom, Change, CanYa, Cappasity, BitClave, Confido, CoinPoker, SwissBorg, CoinFi, Covesting, Credits, Centra, carVertical, Civic, CargoX, DADI, Dash, Datum, DATx, DeepBrainChain, Debitum Network, Dent, DigiByte, EnrypGen, DOCK, Dragonchain, DATA, eBitcoin, Electrify.Asia, aelf, Elixir, Enjin Coin, EOS, Ethereum Classic, Ethereum Fog, Ethereum, Electroneum, Everex, Experty, Flixxo, Fortuna, GALA, NeoGas, Gatcoin, Gladius Token, GoChain, Bitcoin God, Genesis Vision, Hawala.Today, Havven, Hacken, High Performance Blockch, Hshare, Horizon State, I-House Token, IUNGO, INS Ecosystem, IOStoken, IoTeX, IoT Chain, JET8, Jibrel Network, Kucoin Shares, SelfKey, KickCoin, Kyber Network, LAToken, LALA World, EthLend, LOCIcoin, Loom Network, Litecoin, Lympo, Matrix AI Network, Decentraland, CoinMeet, Mobius, Modum, Monetha, Medicalchain, Restart Energy, Neblio, NEO, Nuls, Odyssey, OmiseGO, Shivom, DeepOnion, Ontology, OPEN Platform, Pareto Network, TenXPay, Publica, HEROcoin, Po.et, ClearPoll, Polymath, Power Ledger, Populous, Oyster Pearl, Pura, QuarkChain, Qlink, Quantstamp, Qtum, Revain, Raiden Network, Request, RChain, Red Pulse, SpherePay, SHL, SunContract, SONM, Snovio, Status, Phantasma, SportyCo, SophiaTX, SIRIN LABS Token, STK, Stox, Substratum, Telcoin, TE-FOOD, TrueFlip, Chronobank, Trade Token, THEKEY, TRAXIA, Trinity, TomoChain, OriginTrail, Unikoin Gold, USDT, UTRUST, VeChain, Wanchain, WAX, WePower, Walton, Asch, Solaris, Nano, Zilliqa, Zeepin.

Każda z tych kryptowalut może przynieść Ci dochód pasywny, w zależności do tego, ile prowizji na handlu nią trafiło do podziału danego dnia.

Czy warto zainwestować w dochód pasywny z KCS?

Do obliczenia potencjalnych zysków potrzeba najpierw zdobyć trochę informacji, a resztę oszacować. Zacznijmy od podstawowych danych o tokenie. Liczba akcji KCS szacuje się na 180 milionów, ale do obliczeń wypłaty prowizji przyjmuje się będące w obrocie 100 milionów KCS. Na razie pomijamy informację o ograniczeniu liczby tokenów w obrocie do 11 milionów, jak zostało zaraportowane na CoinMarketCap. Aktualna ilość prowizji, przeznaczonej do podziału dla inwestorów wynosi 50%, jednakże wraz z rozwojem serwisu będzie ona ograniczana. Giełda zapowiedziała, że udział nie spadnie poniżej 15%. Trading fee, czyli prowizja płacona przez traderów, wynosi 0.1%.

Z tego wynika, że wypłata akcjonariusza zależy od dwóch czynników: liczby zgromadzonych akcji KCS oraz od obrotu, wygenerowanego przez klientów giełdy. Giełda od miesięcy rozwija się błyskawicznie, a przyrost liczby użytkowników znacząco podnosi obrót. Obrót w maju 2018 wynosi około 45 milionów dolarów dziennie. Jeśli jesteś posiadaczem 10 000 KCS, możesz liczyć na prawie $5 dziennej prowizji, co daje około $1800 rocznie (czyli ponad 5%, a więc lepiej niż na lokatach).

Kryptowaluta KuCoin, oprócz pasywnego dochodu i dywidendy oferuje też program partnerski. Zapraszanie znajomych pozawala na zarobienie dodatkowych kryptowalut. Warto rozważyć taką opcję, szczególnie, jeśli ma się stronę internetową lub bloga.

Jest jeszcze Bonus, który zwiększa zyski

Oprócz dywidendy, KuCoin daje dodatkową szansę na zbudowanie strumienia dochodów. W maju 2018 ruszył znów program polecający, gdzie za zapraszanie znajomych do zakładania anonimowych kont na giełdzie bez weryfikacji, zdobywa się bonus. Jest to wypłacany praktycznie w czasie rzeczywistym dodatkowy zwrot prowizji (20%), którą płacą za trading zaproszeni przez nas użytkownicy. Co jest wyjątkowe, KuCoin płaci również za znajomych, których zaprosili… nasi znajomi (12%), i tak aż do trzeciego poziomu (8%). Co warte dodania, kryptowaluta KCS opiera się spadkom w czerwcu 2018 i radzi sobie lepiej niż pozostałe 90% kryptowalut, utrzymując się w okolicach 2-3 dolarów za 1 KuCoin Share.

Zarejestruj się już teraz za darmo i zdobądź udziały w przyszłościowej firmie. Giełda KuCoin ma potencjał stać się największą giełdą kryptowalut, obsługującą chiński rynek.

Chcę dochód pasywny z kryptowalut!

Przyłącz się do konwersacji

3 komentarze

 1. Nie dla mnie zabawa w kryptowaluty. Mimo wszystko nie chciałbym wtopić swoich pieniędzy, a i wiedzę mam wciąż niewystarczającą, żeby w tej dziedzinie spokojnie się poruszać.

 2. Hej, bardzo fajny artykuł zresztą nie pierwszy na Waszej stronie. Osobiście uważam że kryptowaluty to przyszłość, a w szkole powinno się przeprowadzać zajęcia na ich temat. Nie można ignorować faktu, że zgłębiając wiedzę na ich temat oraz przekuciu jej w praktyczne działania, można zarobić.

  Ostatnio przeczytałam również interesujący tekst, traktujący o handlu mieszkaniami przy użyciu krypto. Może ktoś z redakcji mógłby zgłębić temat i machnąć profesjonalny artykuł. Jestem ciekawa waszego zdania, bo nie ukrywam perspektywy jakie wynikają z tego artykułu są obiecujące, piszą o dużych oszczędnościach itp. Czyli jakby nie było potencjalny zysk.

  Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *