Dziś krótko. KuCoin Shares, czyli kryptowaluta giełdy KuCoin jest jedną z rekomendowanych przez nas inwestycji. Zwracaliśmy na nią uwagę czytelników, gdy cena spadła do wartości “centów”. Rekomendowaliśmy zakup tokenów po niskiej cenie, w celu zdobycia pasywnego dochodu z kryptowalut. Jak się okazało, kurs KuCoin Shares oscylował przez jakiś czas pomiędzy $0.33 i $0.50. Ostatnio jednak wszystko się zmieniło.

Nasza rekomendacja inwestycji w kryptowaluty dała sporo zarobić!

W drugim i trzecim tygodniu marca kurs KuCoin Shares wzrastał praktycznie codziennie bez przystanku. Nasze uzasadnienie tej inwestycji jest prostolinijne: jest to solidna giełda kryptowalut, która wypłaca codziennie dywidendę za posiadane udziały. Przy tak niskiej cenie, jaką widzieliśmy w pierwszym kwartale 2019, zwrot z kapitału był wart trzymania tokenów KCS.

Kucoin Shares pozwoliły zarobić w przeciągu kilku tygodni solidny zwrot z inwestycji.

Jeśli zainwestowałeś zgodnie z naszą rekomendacją, jest to dobry czas, żeby odzyskać część wpłaconego kapitału. Jeśli wolisz być po bezpiecznej stronie, możesz wypłacić całość kapitału i pozostawić jedynie część, która odzwierciedla osiągnięty zysk. Zrób to jedynie w przypadku, gdy uważasz, że potencjał wzrostowy tokenów się wyczerpał, ponieważ nie jest zgodne z kanonem inwestycyjnym redukowanie tzw. winnerów, czyli wzrastających aktywów. Zgodnie z tą hipotezą redukować warto głównie tzw. loserów, czyli inwestycje, które nie spełniły pokładanych w nich nadziei.

Co mogę zrobić, jeśli się tym razem nie załapałem?

Po pierwsze, załóż darmowe konto na giełdzie KuCoin, ponieważ jest to jedyne miejsce, gdzie token KCS jest dostępny. Nie znaczy to, że należy od razu inwestować w jakikolwiek token dostępnych na tej giełdzie, choć jest ich aż 185 (pierwsza piętnastka giełd na świecie pod tym względem).

Po drugie, policz, czy aktualny zwrot z inwestycji dywidendowej w KCS jest dla Ciebie atrakcyjny. Dolicz do tego dostęp do wielkiej liczby kryptowalut, często nowych i modnych tokenów z potencjałem na wzrost wartości.

Po trzecie, zastanów się, jak wspierać podejmowanie ryzykownych decyzji, które mają potencjał bardzo dużego zwrotu w krótkim czasie. Czy zainwestowałbyś dziś, patrząc na gwałtowne wzrosty tokena KuCoin, a który z kolei wzrastał już po tym, jak ogromne zyski przyniosła podobna kryptowaluta giełdy Binance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *