Jak radziła sobie kryptowaluta EOS w przeszłości? Od wielu miesięcy projekt utrzymuje się na wysokim miejscu w rankingu kapitalizacji kryptowalut CoinMarketCap. Strona internetowa projektu jest nieskazitelna, a obrót na giełdach kryptowalut z dalekiego wschodu jest spory. Z drugiej jednak strony, EOS nie ma aż takiego mocnego głosu w mediach, żeby uzyskać co najmniej tyle pokrycia co Ripple, czy Ethereum. Nawet mniejsze projekty mają więcej fanów, więcej artykułów na branżowych portalach czy głośniejsze eventy o nowych funkcjonalnościach.

Jak radzi sobie kryptowaluta EOS w 2018? Cena EOS spadła od początku roku, ale kapitalizacja utrzymuje się ciągle wysoko na 6 miejscu, wg coinmarketcap. Jaka jest przyszłość projektu eos?
Czy EOS przetrwała spadki w dobrej kondycji?

Sprawdźmy, jak ogólnie poradził sobie projekt eos w ostatnich miesiącach. Rozwój projektu, w tym aktywacja mainnetu, wymusił na użytkownikach szereg aktywności. Najważniejszy był transfer kluczy prywatnych do nowo aktywowanej, głównej sieci, dzięki czemu użytkownicy nabyli prawo do korzystania z tokenów w docelowej konfiguracji. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników portfeli EOS: Ledger Nano S, Exodus i innych. Kolejną zmianą jest uczestnictwo w ekosystemie EOS i głosowania, które oferują różnorakie zachęty do instalowania aplikacji oraz przetrzymywania tokenów.

Co czeka EOS w 2021 i później?

Na początku roku zwykle nie ma ostatecznego rozstrzygnięcia i EOS porusza się zgodnie z rytmem rynku kryptowalut. To, na co warto zwrócić uwagę jest duży wolumen transakcji: są dni, w których obrót wynosi nawet połowę kapitalizacji całego projektu. Nie są to małe kwoty, ponieważ sięgają miliarda dolarów! Patrząc się w przyszłość, warto obserwować giełdę Huobi, która przygotowuje dedykowane dla projektu EOS rozwiązania. Chińscy inwestorzy dalej uwielbiają EOS!

Czy sieć EOS jest używana przez nowe, obiecujące tokeny?

Lista tokenów używająca sieci EOS jest długa. Sporo informacji zostało opublikowanych z okazji dostępności tokenów eos na giełdzie BancorX. Są to Everipedia (IQ), MEET.ONE (MEET), EOS Wallet HireVibe (HVT), Lumeos (LUME), MyCryptoBank (MCB), Chaince (CET), CoArt (COAT), HorusPay (HORUS) i inne. Dwa pierwsze z listy to popularne tokeny inwestycyjne, dostępne już na największej giełdzie kryptowalut Binance.

Cena EOS w ciekawym miejscu

Poziom $5 $2 ceny tokenów EOS jest kluczowy. Na początku był oporem, którego nie mogła przekroczyć cena, potem stał się wsparciem, które utrzymuje cenę od wielu miesięcy i nie pozwala kursowi EOS spaść niżej. Do tej pory był poziomem, który pozwalał na krótkoterminową spekulację, pozwalającą sporo zarobić.

Jaka jest przewidywana cena EOS? Poziom 5 dolarów za eos coin jest silnym wsparciem.

Czy i tym razem zadziała i cena się odbije? Podwójne dno zostało narysowane bardzo precyzyjnie.

Dlaczego Chiny uwielbiają EOS?

Jednym z najpoważniejszych źródeł porad inwestycyjnych dla chińskich inwestorów jest ranking kryptowalut CCID. Nieprzypadkowo, po podsumowaniu wielu kryteriów, na pierwszym miejscu listy rankingowej znalazł się… EOS. Wyprzedził Ethereum, BitShares i Neo. Daleko poza pierwszą dziesiątką jest Bitcoin. Chińczycy uwielbiają technologię wdrażaną przez zespół projektowy EOS i zachwycają się jej perspektywami.

kryptowaluta eos logo

Kryptowaluta EOS, czyli platforma dla zdecentralizowanych aplikacji, skalowalna, elastyczna z własnym pakietem rozwiązań dla webu. Nic dziwnego, że EOS jest ulubieńcem azjatyckich inwestorów i ma duże obroty na chińskich i koreańskich giełdach. O popularności kryptowaluty świadczy fakt, że pod koniec 2017 roku była na 10 miejscu względem kapitalizacji, przed takimi ważnymi walutami, jak np. Monero. W sieci EOS nie płaci się za transakcję – każdy posiadacz tokenów ma “udziały” w mocy obliczeniowej. Kryptowaluta EOS jest dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: Binance (największy obrót względem popularności), KuCoinMercatox.

Logo binance
 1. Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
 2. Zasil giełdę funduszami za pomocą kryptowalut (BTC lub LTC, ETH, lub inna, zapewniająca tani i szybki przesył)
 3. Znajdź parę walutową EOS/BTC i kup EOS za Bitcoin
 4. Jeśli to możliwe, przenieś kryptowaluty do swojego, bezpiecznego portfela
 5. Sprawdzaj regularnie stan portfela na giełdzie, możesz również rozważyć zakup innowacyjnych kryptowalut dostępnych na Binance, takich jak IOTA czy Algorand.
Kucoin logo
 1. Załóż darmowe konto na KuCoin (bez weryfikacji)
 2. zasil konto za pomocą kryptowalut (BTC, LTC, ETH…)
 3. Wybierz parę walutową EOS/BTC i kup EOS
 4. Jeśli masz taką możliwość, przenieś kryptowaluty do swojego portfela, w przeciwnym razie regularnie sprawdzaj stan konta na giełdzie
Giełda kryptowalut mercatox logo

Giełda kryptowalut Mercatox oferuje kilka kryptowalut, w tym EOS. Jest też pierwszą giełdą kryptowalut, która umożliwia zakup RaiBlocks Nano, kryptowaluty, która przyniosła zyski w 2017.

 1. Zarejestruj darmowe konto na Mercatox
 2. doładuj konto kryptowalutami, które mają krótki czas potwierdzenia transakcji
 3. znajdź parę walutową EOS/BTC i kup EOS
 4. przenieś kryptowalutę do prywatnego portfela lub sprawdzaj często stan portfela na giełdzie
 5. Sprawdź rzadkie kryptowaluty dostępne na Mercatox, takie jak Nano

EOS jest już na rynku przez jakiś czas i wspiera go kilka giełd. Żeby zmniejszyć ryzyko możesz założyć darmowe konta na wielu giełdach kryptowalut i zdywersyfikować portfel. Bitcoiny możesz kupić anonimowo np. za pomocą bitomatu, żeby zasilić giełdę od razu kryptowalutami. Wybierz sprzedającego kierując się pozytywną reputacją i prawdziwymi opiniami po transakcji. Kryptowalutę EOS można kupić na giełdach bez weryfikacji: BinanceMercatox lub KuCoin. Podziel się w komentarzu z którą giełdą poszło najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *