cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Polskie giełdy kryptowalut oznaczają wsparcie po polsku i dobrą jakość usług. Sprawdź Bitmarket lub Bitbay i kupuj Bitcoin i inne kryptowaluty

Która polska giełda kryptowalut jest najlepsza w 2018?

| 0 comments

Polska giełda kryptowalut nie musi oznaczać gorszej jakości lub mniejszej liczby kryptowalut. Marki takie jak Bitmarket czy Bitbay dostarczają dobrą usługę i wsparcie po polsku. Wybierz polskie giełdy kryptowalut.Wybór giełdy kryptowalut jest bardzo istotny, szczególnie na początku drogi inwestora kryptowalutowego. Łatwość rejestracji (a czasem nawet i sama dostępność rejestracji!), prostota korzystania z serwisu, wysokość opłat, dostępność rzadkich kryptowalut, ale i konieczność i szybkość weryfikacji, profesjonalizm supportu i wreszcie bezpieczeństwo i uczciwość samej giełdy. Jest bardzo dużo czynników, które trzeba wziąć pod uwagę przed wybraniem giełdy kryptowalut.

Dlaczego polska giełda? Ponieważ po pierwsze wszystko będzie po polsku, co znakomicie ułatwia korzystanie. Po drugie – w razie małych problemów możemy zwrócić się do polskojęzycznego wsparcia (email, chat). I po trzecie, najważniejsze, w razie dużych problemów, możemy ubiegać się o zwrot naszej własności u wykonawców polskiego prawa (a nie chińskiego, amerykańskiego, karaibskiego…).

Jakie są możliwości? W 2018 działa kilka godnych zaufania giełd kryptowalut – wybraliśmy najpopularniejsze. Mimo rzetelności i nacisku na bezpieczeństwo, rekomendujemy po dokonaniu zakupu trzymanie kryptowalut we własny, bezpiecznym portfelu – najlepiej sprzętowym lub offline.

Polska giełda kryptowalut Bitbay to dość wysokie prowizje, ale dobre opinie użytkowników i bardzo dużo korzystających z jej usług inwestorów. Jakie są opinie?

Giełda kryptowalut: BitBay

Łatwość obsługi: średnia, dość intuicyjny interface

Prowizje: 0.73%

Dostępne kryptowaluty: BTC i forki BCH BTG, ETH, LTC i mnóstwo innych

Dostępność rejestracji: tak – darmowa rejestracja BitBay

Jeśli chcesz kupować inne waluty, poza Bitcoinem i innymi, bardzo popularnymi walutami, możesz rozważyć zakup Bitcoin i rejestrację na zagranicznej giełdzie kryptowalut. Do zakupu Bitcoin doskonale nadaje się jeden z najbardziej zaufanych serwisów: LocalBitcoins lub polski broker z szybkimi wpłatami: 4coins. Jeśli jednak chcesz zaufać polskiej giełdzie, po prostu zarejestruj konta na BitBay, zanim przyjmowanie nowych użytkowników zostanie wyłączone, jak na niektórych zagranicznych giełdach.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.