Na fali popularności kryptowalut coraz mniej inwestorów zwraca uwagę na niezwykle ważny czynnik, który może zaważyć na przyszłym sukcesie. Chodzi o anonimowość – często pomijany aspekt. Główny nurt wchodzących w krypto wybiera drogę: giełda, przelew bankowy, inwestycja w kryptowaluty, wypłata do złotówek, wypłata na konto bankowe. To bezpieczny sposób, ale ma kilka wad –  inwestycja w kryptowaluty staje się jasna dla operatorów big data, którzy potem sprzedają informacje o sprofilowanych użytkownikach do marketerów, banków i co gorsza, szeroko pojętych urzędów. Czy można się przed tym ustrzec?

Jeśli akceptujesz wyższe ryzyko i kupujesz w celu długoterminowego trzymania, skorzystaj z giełdy, w której nie ma weryfikacji dokumentów (która sama w sobie jest bardzo ryzykowna) Nie musisz wysyłać dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy, czego często wymagają zachodnie giełdy lub ICO. Są następujące alternatywy: BinanceKuCoin i Mercatox:

Anonimowa giełda kryptowalut Binance oferuje promocję na prowizje nawet do poziomu 0,05%. Wystarczy zapłacić za pomocą tokenu Binance Coin

Najpopularniejszy wybór (+promocja na prowizje 0.05%): giełda kryptowalut Binance. Zaletami są: brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. IOTA). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w Binance. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

Giełda kryptowalut mercatox pozwala na anonimowy trading - nie trzeba przesyłać dokumentów

Giełda kryptowalut Mercatox oferuje wiele niszowych kryptowalut z potencjałem, w tym Tron. To pierwsza giełda, która pozwala na zakup RaiBlocks, kryptowaluty, która osiągnęła wielkie zyski na początku 2018.

  1. Zarejestruj darmowe konto na Mercatox
  2. wpłać kryptowaluty, które mają krótki czas potwierdzenia transakcji
  3. znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron (TRX)
  4. Zadbaj o bezpieczeństwo i sprawdzaj często stan portfela na giełdzie
  5. Sprawdź niedocenione jeszcze przez inwestorów kryptowaluty dostępne na Mercatox.
Kucoin to anonimowa giełda kryptowalut bez konieczności weryfikowania dokumentów

Giełda kryptowalut: KuCoin (Chiny). Zaletami są: brak weryfikacji i anonimowość, prostota strony i rejestracji, najniższe prowizje (0.1%). Założenie konta jest możliwe pod adresem: darmowa rejestracja na KuCoinPamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

W korzystanie z zagranicznych giełd wpisane jest większe ryzyko – chodzi o to, że w razie problemów zdani jesteśmy na prawo kraju, gdzie jest założona giełda i wykonywanie czynności prawnych w celu dochodzenia swoich praw może być związane z dużymi kosztami.

Jeśli chcesz sprzedać kryptowaluty w anonimowy sposób, możesz spróbować zrobić to w bitomacie, wbrew pozorom nie jest to trudne. Większość kwestii dotyczących wymiany jest opisana w naszym poradniku.

Wypróbuj anonimowe giełdy do szybkiego zakupu lub sprzedaży kryptowalut. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa.

Przyłącz się do konwersacji

2 komentarze

  1. Na hitbtc można przeprowadzać transakcję kryptowalutami bez weryfikacji. Podlinkowana strona to opis procedury.

    Weryfikacja jest opcjonalna, a dzięki niej można wpłacać dolary. Potwierdzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *