Sprawdzamy polskie giełdy kryptowalut, które rozpoczęły handel kryptowalutą Ripple. Sama obsługa jest prosta, ceny aktualne i prowizje konkurencyjne. Opinie inwestorów w miarę pozytywne - pozostaje kupować.

Kryptowaluta Ripple (XRP) to kryptowaluta nowej generacji dla banków i instytucji ze świata finansów. Pisaliśmy o niej kilka miesięcy temu, rekomendując zakup Ripple na tanich giełdach, gdy przypadał szczyt zainteresowania rozwiązaniami fintech na świecie. Nasze prognozy dotyczące Ripple sprawdziły się, a kryptowaluta Ripple cieszy się cały czas dużym zainteresowaniem. Świadczą też o tym kolejne wdrożenia XRP. Kilka polskich giełd nadgoniło stracony dystans i oferuje handel XRP. Sprawdzamy, czy jest to dobra okazja.

Patrzmy na prowizje przy zakupie kryptowaluty Ripple

Nie da się ukryć, że XRP kupuje się do celów spekulacyjnych. Żaden indywidualny użytkownik nie znajdzie zastosowania dla tej kryptowaluty w codziennym życiu: trudno znaleźć kontrahenta do zapłaty Ripple za towary lub stworzyć aplikację, gdzie środkiem wymiany będzie Ripple. Nie przeszkadza to szerokiej rzeczy inwestorów płynąć do tej krypto. Jak wygląda kwestia prowizji przy zakupie? Na polskich giełdach należy przygotować się na co najmniej 0.5% prowizji, jeśli nie ma się dużego wolumenu transakcji. To co najmniej dwa razy więcej niż na tanich, azjatyckich giełdach. Jakie giełdy wprowadziły Ripple?

Gdzie kupić Ripple?

Polska giełda kryptowalut Bitbay to najpopularniejsza europejska giełda. Ostatnio wprowadziła do oferty kryptowalutę Ripple, usługę z dobrymi prognozami dla bankierów i finansów.

Ripple jest dostępne w 2018 roku na BitBay, czyli najpopularniejszej polskiej giełdzie kryptowalut. Prawie milion użytkowników zaufało tej giełdzie, która co prawda ma bez porównania mniej walut niż jej zachodni i wschodni konkurencji, ale użyteczność polskiego języka przyciągnęła Polaków. Ostatnie kontrowersyjne interpretacje prawa sprawiły, że siedziba giełdy przeniosła się na Maltę, warto o tym pamiętać. Załóż konto na BitBay i kup Ripple za złotówki, dolary lub euro. Giełda cieszy się w miarę dobrymi opiniami. Jeśli nie chcesz płacić wysokich prowizji za zakup Ripple, spróbuj giełdy z najniższymi prowizjami, Binance.

Czy polskie giełdy oferują dokładny kurs Ripple?

Generalna zasada jest następująca: im większy wolumen transakcji, tym bliżej do rzeczywistego kursu kryptowaluty. Polskim giełdom kryptowalut brakuje sporo do ich zagranicznych konkurentów, gdzie dokonuje się transakcji na dużo wyższe kwoty. Jednakże, na BitBay wolumen jest wystarczająco wysoki, żeby kurs był bliski rzeczywistemu, a ewentualne odchylenia mogą posłużyć jako okazja do arbitrażu.

Anonimowa giełda kryptowalut Binance, na której kupisz kryptowalutę Ripple oraz sprawdzić kurs Ripple. Przekonaj się, gdzie kupić Ripple.

Jeśli nie jesteś przekonany do polskich usług, a prognozy Ripple są według Ciebie obiecujące, załóż konto na najtańszej giełdzie kryptowalut (0.05% prowizji):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *