Kryptowaluta Gamecredits była jedną z pierwszych dostępnych na Bitbay i cieszy się dobrymi opiniami wśród traderów. W jaki sposób kryptowaluta game może zmienić środowisko gamingowe na świecie i jak wpłynie to na kryptowaluty?

Kryptowaluta GameCredits (GAME) to nowatorska waluta dla graczy. Twórcy reklamują się, że ich grupą docelową jest 3 miliardy grających ludzi – prawie połowa populacji ziemi. Do takiego rynku jest jednak daleka droga, a waluta poza kilkoma podstawowymi wdrożeniami nie ma takiego zasięgu. W 2017 było o niej głośno ze względu na szeroko zakrojone plany, w Polsce była dostępna na giełdzie BitBay, co na samej zasadzie dostępności sprawiło, że polscy inwestorzy rzucili się na nią jak na alternatywę głównych altcoinów. Na fali wzrostów kryptowalut można było za robić więcej niż 1000% od ceny sprzed wakacji 2017, jednak na początku 2018 GameCredits znajduje się blisko 50% niżej od szczytów, które wynosiły prawie $7.

Załóż nowe konto na binance i otrzymaj zwrot prowizji na stałe!
Jeszcze nie masz? Załóż konto na Binance ze zwrotem prowizji.

Czy kryptowaluta Game wywoła rewolucję?

Twórcy tej platformy opartej o blockchain postawili sobie za cel stworzenie uniwersalnej waluty dla graczy. Na zagospodarowanie czeka zarówno dostarczanie mechanizmu płatności dla developerów gier, jak i mikropłatności wewnątrz rozgrywek. To nie koniec, ponieważ widownia, która nie gra, a jedynie ogląda również może za tę przyjemność zapłacić. Dochodzi więc rozliczanie płatności widzów, komentatorów i klientów. Patrząc na tę branżę z tej strony, zaczyna wyglądać to obiecująco.

Czy teza postawiona w tytule ma rację bytu? BitBay jest bardzo popularną w Polsce giełdą, a fakt, że liczba dostępnych kryptowalut była dramatycznie niska (8? 11?) sprawia, że spekulanci kupowali to, co jest dostępne. Jeśli ciągle wierzysz w GAME, prawdopodobnie masz ją już w swoim portfelu.

bitbay logo

Jeśli wolisz polską giełdę, np. żeby w razie problemów móc skorzystać z polskiego prawa do dochodzenia swoich racji, załóż konto na BitBay (prowizje w okolicach 0.7%) i kup GAME. Na tej giełdzie nie ma zbyt dużo walut, więc parę GAME łatwo znaleźć. Jeśli nie zależy Ci na anonimowości, ta giełda umożliwia zasilenie konta za pomocą przelewu z polskiego banku lub wpłatę na poczcie i szybką wpłatę.

Podziel się w komentarzu swoją opinią o kryptowalucie GAME.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *