cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Ark - logo. Czy Ark stanie się mostem łączącym blockchain?

Kryptowaluta Ark – czy stanie się mostem łączącym projekty blockchain?

| 1 Comment

Kryptowaluta Ark - logo. Czy Ark stanie się mostem łączącym blockchain?

Kryptowaluta Ark to, jak twierdzą twórcy, nie jest zwykłe środowisko dla tokenów. To projekt, który z założenia ma być platformą łączącą inne technologie oparte o blockchain. Brzmi obiecująco?

Technologia Smartbridge

To nic innego jak kod, który umożliwia komunikację pomiędzy kryptowalutami opartymi o blockchain. Implementacja nie jest skomplikowana (DApps), a w rezultacie otrzymujemy międzyplatformowe rozwiązanie, pozwalające na, przykładowo, zawarcie smart kontraktu opartego o Ethereum… wewnątrz portfela Ark. W skrócie, za pomocą kryptowaluty Ark można wywoływać działania w innych kryptowalutach, nawet o zupełnie innych technologiach i zadaniach.

Co jeszcze oferuje Ark?

Nowatorski sposób zarządzania ledgerem: delegated proof of stake. Znacie system głosowania w USA? Głosują tam delegaci i podobną nazwę mają jednostki odpowiedzialne za dystrybucję nowo wygenerowanych Ark-ów. 51 delegatów (czy coś to przypomina?) oferuje zróżnicowane plany wypłaty, w zamian za przechowywanie posiadanych Ark właśnie u nich. Zarządzanie większą liczbą waluty daje oczywiście więcej siły w głosowaniu. Jak można się spodziewać, posiadanie Ark wiąże się z otrzymywaniem odsetek, co jest uwzględnione w aktualnej, rynkowej cenie.

Projekt z potencjałem? Warto rozważyć…

Chcesz skorzystać z potencjału obiecującej technologii i jednocześnie dostawać odsetki? Największy wolumen obrotu kryptowalutą Ark jest aktualnie na giełdzie kryptowalut Binance. Parę walutową ARK z Bitcoin albo ARK z Ethereum znajdziesz na górze listy kryptowalut.

Zarejestruj się na anonimowej giełdzie kryptowalut Binance

Jeśli przyzwyczaiłeś się do zachodnich giełd, a wciąż chcesz skorzystać z giełdy o niskiej prowizji, spróbuj giełdy z Nowej Zelandii: Cryptopia.Giełda kryptowalut Cryptopia logo - giełda z Nowej Zelandii

Rejestracja nowych kont  jest otwarta, a prowizje wynoszą 0.2%. Wpłać kryptowalutę (Bitcoin, ETH, LTC…) i znajdź parę walutową ARK/BTC.

Tradycyjnie rekomendujemy trzymanie kryptowalut w bezpiecznym miejscu, najlepiej z dala od połączenia internetowego (portfel sprzętowy, portfel papierowy). Jeśli intuicja podpowiada Ci, że projekt ma szanse na sukces, podziel się w komentarzu swoimi przewidywaniami lub wynikami swojej analizy.

###

Szukasz polskiej giełdy? Sprawdzona giełda kryptowalut dla doświadczonych traderów.

One Comment

  1. Dziękuję:)

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.