cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Darmowe Bitcoiny w 2019? Jak kopać Bitcoin przez przeglądarkę na komputerze, laptopie, smartfonie i telefonie. Sprawdzamy najłatwiejszy sposób na wydobycie Bitcoin. Dowolne urządzenie pozwala zdobyć BTC poprzez kopanie - sprawdź konfigurację i sposoby ułatwiające zarządzanie.
Darmowe Bitcoiny w 2019? Jak kopać Bitcoin przez przeglądarkę na komputerze, laptopie, smartfonie i telefonie. Sprawdzamy najłatwiejszy sposób na wydobycie Bitcoin. Dowolne urządzenie pozwala zdobyć BTC poprzez kopanie - sprawdź konfigurację i sposoby ułatwiające zarządzanie.

Kopanie bitcoinów przez przeglądarkę na dowolnym urządzeniu

| 3 komentarze

Kryptowalutowy świat rozwija się w tempie, za którym trudno nadążyć. Jeszcze niedawno opisywałem drogę do darmowych bitcoinów, a już potrzeba odświeżenia tematu, ponieważ otworzył się całkiem nowy sposób – wydobycie bitcoinów za pomocą dowolnego urządzenia. Kopanie odbywa się za pomocą przeglądarki i nie potrzeba skomplikowanej wiedzy technicznej do uruchomienia wydobycia. Droga koparka Bitcoin nie jest już potrzebna.

Inwestowanie w Bitcoin może być proste: najlepsze giełdy kryptowalut (bonusy za szybką rejestrację konta), lub przejdź od razu do zarabiania na tradingu Bitcoin z dźwignią 100x.

TLDR;

Oprócz możliwości zdobycia darmowych bitcoinów “na lokatę” płacącą ponad 4% rocznie, można wspomagać się dodatkowo kopaniem bitcoinów przez przeglądarkę – skrypt kopie w tle na procesorze i automatycznie przyznaje odpowiednią sumę. Potrzeba do tego rejestracji konta w serwisie z darmowymi bitcoinami i lokatą bitcoin (przyda się do tego własny adres bitcoin), oraz włączenia strony wydobywania bitcoin przez przeglądarkę, np. za pomocą linku:

Koparka bitcoin? Przejdź do strony kopania bitcoinów przez przeglądarkę na komputerze i laptopie

Przejdź do strony kopania bitcoinów

Kopanie rozpoczyna się po prostu po kliknięciu Start Mining – można kopać na wielu urządzeniach jednocześnie (również na telefonach), zwiększając tempo przyrostu licznika satoshi.

Kopanie przez przeglądarkę wspomaga znacznie osiągnięcie poziomu 30 000 satoshi, na którym zaczynamy zarabiać na lokacie Bitcoin. To najlepsze rozwiązanie dla początkujących oraz tych, którzy ze względu na awersję do ryzyka uważają, że ceny kryptowalut zniechęcają do bezpośrednich inwestycji. I przy okazji można nauczyć się jak kopać bitcoiny.

Koniec TLDR;

Kopanie bitcoin w przeglądarce może przynieść zyski na komputerze, laptopie lub smartfonie

Jak zdobywało się bitcoiny do tej pory?

Freebitcoin to dobre miejsce, w którym początkujący w dziedzinie kryptowalut mogli zdobyć pewną ilość bitcoina i nauczyć się zasad korzystania z portfela i transakcji. Tam również można zakładać bezpieczne lokaty w bitcoin, oprocentowane ponad 4% w skali roku, płacące odsetki co dzień.

Jest to też sposób dla wytrwałych na zdobycie większej liczby satoshi, za pomocą wydajnego korzystania z systemu punktów rewards (sposób wytłumaczony w poprzednim artykule o darmowych bitcoinach) oraz wspomagania się innymi darmowymi miejscami dystrybucji kryptowalut (np. darmowe Dogecoin). Dodatkowo, aktywność w serwisie jest nagradzana losami na loterię – co tydzień jest do wygrania kilka BTC.

Jak kopać Bitcoin? Najłatwiej na komputerze przez przeglądarkę. Nie ma potrzeby kupować koparki bitcoin

Jak wygląda wydobycie Bitcoin na komputerze, laptopie, smartonie, telefonie?

Oprócz możliwości zdobycia darmowych bitcoinów przy wspomaganiu się dodatkowymi punktami oraz uczestnictwa w cotygodniowej loterii, doszła całkiem nowa możliwość zdobywania dodatkowych BTC za pomocą mocy procesora na komputerze, laptopie lub telefonie komórkowym. Serwis freebitcoin jest przeznaczony dla ludzi chcących poznać, czym jest bitcoin – jest sponsorowany przez operację wydobywania kryptowalut na dużą skalę oraz przez ludzi, którzy dzięki wczesnym inwestycjom w branży mają kapitał przeznaczony na edukację i promocję idei kryptowalut. Dla kogoś, kto jeszcze nie zetknął się z bitcoinem, powodem dla braku chęci do bezpośredniej inwestycji własnych pieniędzy jest np. negatywna ocena ryzyka z powodu wysokiej ceny BTC lub brak czasu dla utrzymywania kosztownej infrastruktury ochrony posiadanych bitcoinów. W tym przypadku zdobycie odpowiedniego salda za pomocą kopania w przeglądarce i darmowych bitcoinów jest najlepszym wprowadzeniem do świata krypto.

W serwisie, celem każdego użytkownika jest przekroczenie bariery 30 000 satoshi – wtedy jego kapitał zaczyna zarabiać automatycznie na lokacie. Dzięki kopaniu bitcoinów przez przeglądarkę, stało się to dużo łatwiejsze.

Można wspomagać zbieranie bitcoinów obliczeniami na komputerze, laptopie, komórce, wszystkie urządzenia kopią jednocześnie.

Jak zacząć kopanie Bitcoin?

 1. Zarejestruj się w serwisie oferującym darmowe bitcoiny i kopanie bitcoina przez przeglądarkę
 2. Nie zapomnij zdobywać darmowych satoshi (może dopisze Ci szczęście i wygrasz więcej) – wypełnij captcha i kliknij “Roll”
 3. Kliknij link do strony kopania przez przeglądarkę:Kliknij, żeby przejść do strony kopania bitcoinów przez przeglądarkę. Prosta instrukcja jak zacząć z kopaniem bitcoinów na komputerze.
 4. Kliknij “Start mining”

  Rozpocznij kopanie bitcoinów przez przeglądarkę

  Rozpocznij kopanie bitcoinów przez przeglądarkę

Po chwili usłyszysz, że procesor zacznie cięższą pracę, a licznik satoshi zacznie się zwiększać.

Ile można zarobić na kopaniu Bitcoin?

Ile można zdobyć? Wypłata jest uzależniona od kursu bitcoina (im wyższy, tym lepsza wypłata) oraz od tego, jak często używasz koparki bitcoin. Prawdopodobnie moc obliczeniowa nie jest wykorzystywana do miningu tylko bitcoina, ale również innych kryptowalut, a użytkownik jest rozliczany w btc. Jest bardzo mała szansa na to, że procesor może przegrzać się podczas kopania btc przez przeglądarkę. Dodatkowo, użytkownik może regulować natężenie kopania za pomocą suwaka zmniejszającego obciążenie.

W zależności od mocy procesora, można zarobić ok. 20 satoshi na godzinę, co daje ok. 200 satoshi na “dzień pracy”: jeśli mamy stronę działającą w tle podczas roboczego dnia. Stosując to przez kilka tygodni jesteśmy w stanie zredukować blisko połowę wysiłku, jaki włożylibyśmy w osiągnięcie 30 000 satoshi, czyli poziomu, od którego zaczynają się odsetki na lokacie bitcoin.

Kopanie bitcoinów przez przeglądarkę - ile można zrobić kopiąc na kilku komputerach i telefonach komórkowych?

Wytrwałe kopanie bitcoin przez przeglądarkę na wielu urządzeniach może przynieść dobre wyniki

Jeśli macie w domu kilka urządzeń z przeglądarką internetową (komputer, laptop, smartfon, telefon), warto spróbować – tym bardziej, jeśli jeszcze nie jesteście zaznajomieni ze światem kryptowalut. W ten sposób możecie w bezpieczny sposób nauczyć się czym jest Bitcoin, jak kopać Bitcoiny, jak się obsługuje portfel i jak chronić swój majątek.

Jesteś zainteresowany? Spróbuj kopania bitcoinów przez przeglądarkę. Gdy dotrzesz do salda 30 000 satoshi, Twoje kryptowaluty będą codziennie zarabiały dla Ciebie odsetki.

Zarejestruj już teraz konto na Binance – najpopularniejszej giełdzie kryptowalut bez weryfikacji.

Najpopularniejsza anonimowa giełda kryptowalut

###

Jak zarabiać na kryptowalutach grając z dźwignią 100x? Sprawdź już teraz.

3 Comments

 1. Chodzi jako tako ale wydaje mi się że coś za mało dostajemy!

 2. Stacjonarka, 2 laptopy plus smarfton daje lepsze wyniki niż na screenie. Ale mogłoby być więcej.

 3. Ja też stacjonarka i smartfon i nawet nawet to dobrze jest.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.