Pomost pomiędzy tradycyjnymi walutami, takimi jak dollar, euro czy funt nie był do 2019 stabilny. W Polsce dochodziło nawet do sytuacji, w której banki zamykały konta lub wypowiadały umowy firmom, które wysyłały lub otrzymywały przelewy z miejsc powiązanych z rynkiem kryptowalut. Z rozwiązaniem przychodzi założona w przyjaznej, europejskiej jurysdykcji giełda Binance Jersey.

Binance Jersey to giełda kryptowalut pozwalająca na wpłatę funtów i euro i zamianę ich na kryptowaluty

Wpłacaj pieniądze z banku na rynek kryptowalut

Główną zaletą nowo powstałego pomostu pomiędzy światem tradycyjnych finansów i rynkiem kryptowalut jest łatwość i prostota dostępu do rynku kryptowalut przy pomocy przelewów. Dzięki umieszczeniu przedsięwzięcia w przyjaznej podatkowo jurysdykcji, ryzyko napotkania problemów z rodzimym aparatem urzędniczym jest dużo mniejsze. Jak kupić kryptowaluty za przelew z banku?

  1. załóż darmowe konto na Binance Jersey
  2. zweryfikuj swoje konto i otrzymaj 20 euro za darmo (jako jedna z pierwszych 5k osób)
  3. zasil konto przelewem bankowym (np. przelew SEPA) w euro lub funtach
  4. kup kryptowaluty: Bitcoin lub Ethereum

Giełda z możliwością zasilania pieniędzmi z banku to kolejny, spory krok w kierunku połączenia świata tradycyjnych finansów z ekosystemem kryptowalut. Trzeba dodać, że pomimo tej samej nazwy, co największa giełda na świecie Binance, giełda Binance Jersey jest osobnym przedsięwzięciem. Dzięki otwarciu nowej giełdy, można kupić Bitcoin za pomocą przelewu, a potem handlować kryptowalutami na największej giełdzie: ostatnia bariera przed łatwym inwestowaniem w kryptowaluty została pokonana. Warto skorzystać z bonusa dla najszybszych i możliwości łatwego zakupu kryptowalut za pomocą przelewu bankowego!


Masz już kryptowaluty kupione przelewem na Binance Jersey? Załóż darmowe konto na Binance, gdzie możesz handlować setkami tokenów z najniższymi prowizjami.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji i z niskimi prowizjami, gdzie można kupić mniej znane kryptowaluty i tokeny. Giełda Binance może być dobrą alternatywą polskiej giełdy kryptowalut, która mimo dobrych opinii ma mało kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *