Update: To ICO odbyło się na początku 2018. Sprawdź aktualne promocje giełd kryptowalut.

Większość Initial Coin Offerings wymaga sporego wkładu finansowego, żeby zmaksymalizować szanse na zyski. Czasem zdarza się nawet, że oferta szybko się wyczerpuje i nawet wpłacając zamierzoną kwotę, wraca ona do nas, zamiast tokenów, które chcieliśmy kupić. Szczególnie, gdy przedsięwzięcia ograniczają kwotę, którą zamierzają zebrać (niektórzy nie ograniczają i lądują z wielokrotnie przekroczonymi oczekiwaniami).

PM7 ICO logo

Jednym z ICO, które zdecydowało się na inny sposób dystrybucji jest projekt PM7. Nie potrzeba tam – chociaż można – wpłacić dużej ilości ETH lub dolarów w kilka minut, zanim rejestracja się nie zamknie. PM7.com to platforma marketingowa, umożliwia prowadzenie kampanii promujących własne produkty, marki lub firmy. Zastosowanie Blockchain ułatwia utrzymywanie platformy i uwiarygadnia proces przetwarzania transakcji i transferu wartości. Co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces w tym ICO?

Przyczynić się do generowania ruchu na stronę projektu. Na tym polega internetowy marketing, gdzie biznesom zależy na jak największej liczbie użytkowników serwisów, stron lub filmów. Platforma PM7 jest dla tych, którzy: maja duże grono znajomych, tworzą dobrej jakości treść i dzięki niej przyciągają uwagę czytelników. Żeby odnieść sukces, należy promować stronę i wspierać sieć marketingową za pomocą prostych czynności – sprawdź listę bonusów za odpowiednie działania.

Masz duże grono znajomych, wśród których jesteś autorytetem, który jako pierwszy próbuje nowych rzeczy? Masz popularną stronę internetową, z której możesz przekierować trochę ruchu? Jesteś autorytetem w social media i możesz opiniować nowe projekty? Rozważ uczestnictwo w projekcie, który dopiero startuje – roadmapa jest rozplanowana na kilka lat do przodu. Pierwszy projekt, który ma szansę ujawnić potęgę marketingu internetowego, wzmocnioną technologią blockchain. Warto być tam wcześnie – zarejestruj się już teraz.

PM7 ICO logo

Jeśli szukasz miejsca, które wspiera wszystkie ważne kryptowaluty, zarejestruj już teraz konto na Binance – najpopularniejszej giełdzie bez weryfikacji.

Logo binance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *