Kryptowaluta Wanchain (WAN) to jeden z przykładów DAO (Distributed Autonomous Organization) z dziedziny przyszłościowych finansów. To zdecentralizowany meta rynek finansowy, oparty o blockchain. Zgodnie z wizją twórców, ich wyobrażenie futurystycznego banku pozwala przyszłym instytucjom i firmom zakładanie wirtualnych centrów obsługi finansowej. Ubezpieczyciele, brokerzy lub finansowe aspekty dużych firm będą obsługiwane w zdecentralizowanej sieci Wanchain: pożyczki, giełdy, kredyty, transakcje międzynarodowe, ubezpieczenia, transfer aktywów i wiele innych zastosowań.

Kryptowaluta Wanchain to jeden z hitów 2018, ciesząca się świetną opinią finansowa platforma. Gdzie kupić Wanchain tanio i szybko?

Szybko na giełdy kryptowalut i w górę

Kurs WAN rozpoczął notowania pod koniec marca 2018 od poziomów $4 i aktualnie znów znajduje się w punkcie startu. Nie zapomnijmy jednak odnotować kwietniowych wzrostów, aż do prawie 100% wyższego poziomu. Po ICO, w którym jeden token kosztował $0.34, wzrost wartości prawie 10 razy robi wrażenie. Nie dziwi zatem, że w kolejce do listingu ustawiły się największe giełdy. Pierwsza była giełda KuCoin, której świetne dywidendy opisywaliśmy niedawno, następne wdrożenie WAN odbyło się po krótkim okresie na Binance.

Przyszłość Wanchain

Jaka przyszłość czeka Wanchain? Wydaje się, że wizja twórców wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Całości pozytywnego obrazu dopełnia współpraca z Kyber Network, dzięki której Wanchain uzyska dostęp do istniejącej infrastruktury i biznesowych kontaktów. Aktualnie wielkość kryptowaluty WAN na Coinmarketcap plasuje ją na 40 miejscu z imponującą 500 milionową kapitalizacją. Jeśli widzisz potencjał tej kryptowaluty, aktualnie jest dobra okazja, żeby kupić ją po cenie debiutu na dużych giełdach.

###

Największy obrót tokenami odbywa się w Chinach. Jak kupić kryptowaluty z potencjałem?

Giełda kryptowalut bez weryfikacji i z niskimi prowizjami, gdzie można kupić mniej znane kryptowaluty i tokeny, takie jak Poet, Monetha, AppCoin i wiele innych.
  1. Załóż darmowe konto na Binance
  2. Wpłać kryptowalutę, na przykład Litecoin lub Ethereum
  3. Odszukaj parę walutową i dokonaj transakcji. Giełda ma najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w promocji płacąc BNB)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *