Mimo tego, że wzrosty na kryptowalutach utrzymują się już od kilku miesięcy, wciąż brak szerszego zainteresowania ze stron mediów głównego nurtu. Może to i dobrze, choć skończy się to pewnie podobnie do końcówki 2017, kiedy większość inwestorów dołączyła do rynku na samym końcu, kiedy ceny były bardzo mało przystępne. My staramy się teraz odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić Bitcoin. Zadają je ludzie, którzy najczęściej mają już pewną ilość kryptowalut i szukają sposobów na to, żeby zwiększyć ilość Bitcoinów, Ethereum lub innych coinów w swoim portfelu.

Jak zarobić Bitcoin?

Osoby, które doceniają moc technologii blockchain rozważają otrzymywanie wynagrodzenia wypłacanego w Bitcoinach. Nie jest to jeszcze popularne w biznesach, gdzie łatwo jest płacić za pomocą przelewów bankowych lub gotówką, ale ta sytuacja powoli się zmienia. Łatwiej mają z pewnością technicznie uzdolnieni pracownicy, którzy działają w internecie lub w usługach, choć dzięki innowacyjnym projektom metody płatności Bitcoinami docierają do coraz większej liczby przedsiębiorców. Co zatem robić, gdy chcemy otrzymać za naszą pracę Bitcoin – jak zarobić BTC?

Zarabianie w Bitcoinach można zacząć od prostego pytania do pracodawcy czy klientów, czy rozważyliby rozliczanie w BTC. Taką drogą poszła większość tych, którzy sami nie otrzymali takiej propozycji. Przedsiębiorcy, którzy operują w branży usługowej lub sprzedaży mogą rozważyć implementację terminali płatniczych zintegrowanych ze smartfonem do przyjmowania płatności w kryptowalutach. Jeśli rozpoczynasz dopiero pracę lub jeśli się jeszcze uczysz, spróbuj wykonywać usługi w internecie, za które dostaniesz Bitcoiny. Długą listę inspiracji znajdziesz w opracowaniu jak zdobyć Bitcoiny. Jeśli chciałbyś działać od razu, spróbuj zdobyć darmowe Bitcoiny.

Jak zacząć zarabiać Bitcoin? Nie musisz mieć kryptowalut, aby otrzymywać zapłatę w BTC.

Jak zacząć zarabiać Bitcoin?

Skoro pojawił się już pomysł, że na Bitcoinie można zarabiać i mamy już ogólną odpowiedź, jak można to robić, spróbujmy pójść krok dalej. Jakie konkretnie zrobić kroki, żeby zacząć zarabiać Bitcoiny?

  1. Załóż konto na freebitcoin i odbierz swoje pierwsze darmowe Bitcoiny
  2. Załóż konto na giełdzie kryptowalut z najniższymi prowizjami i spróbuj swoich sił w spekulacji na rynku Bitcoin
  3. Kup kryptowaluty za Bitcoin, które wypłacają dywidendę, na przykład KuCoin Shares
  4. Miej w swoim portfolio kryptowaluty opierające się o Proof of Stake, takie jak Neo. Kupisz je za Bitcoiny
  5. Jeśli masz umiejętności techniczne, spróbuj utrzymywać masternody
  6. Kop Bitcoin lub inne kryptowaluty, więcej dowiesz się z naszego poradnika Jak kopać kryptowaluty?

Szukasz szybkiej instrukcji dla Bitcoina jak zacząć zarabiać? Zacznij od powyższych sposobów i podążaj w kierunku trudniejszych tematów.

Jak zarabiać Bitcoin?

Ktoś, kto uwierzył w rewolucję cyfrową za sprawą kryptowalut i tokenów opartych o blockchain mogą wpaść na pomysł, żeby po prostu zarabiać Bitcoiny. Jak zabrać się zatem za to, żeby co miesiąc konto pracownika powiększało się o Bitcoiny: jak zarabiać? Wbrew pozorom, technologia jest już w tej fazie adaptacji, że nie jest to całkiem niedostępne.

Najłatwiej zacząć od sprzedawania usług lub umiejętności, które łatwo rozliczyć w internecie: korepetycje, programowanie, nauka języków obcych czy prace copywriterskie lub graficzne, to tylko początek listy. Jeśli ktoś prowadzi sprzedaż online z dowolnej branży, może dołożyć rozliczenie za pomocą Bitcoinów (jest do tego proste i darmowe oprogramowanie dla większości cms-ów) i liczyć wpływy na konto. W 2019, gdy prawie wszyscy słyszeli już o Bitcoinie, jest możliwość przedstawienia propozycji pracodawcy, żeby przed wypłatą pensji przekonwertował ją na BTC? Są to tylko podstawowe sposoby na to, jak zarabiać Bitcoin. Więcej sposobów znajdziesz na stronie z innymi sposobami na zdobywanie Bitcoin.

Jak widać, jest wiele sposobów na zarabianie Bitcoinów. Drogę mogą znaleźć inwestorzy, ludzie posiadający komputer z dostępem do internetu (lub nawet ci, którzy korzystają ze smartfonów), a nawet po prostu długoterminowi posiadacze kryptowalut, którzy mają podstawową wiedzę o Bitcoinach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *