Kryptowaluty to gorący temat, który jest jeszcze bardziej podgrzewany przez oczekiwania inwestorów co do szybkości i skali wzrostów. Niektórzy inwestorzy, którzy całkowicie uwierzyli w świetlaną przyszłość krypto myślą nawet o tym, żeby swoje dochody połączyć z tym nowym rynkiem. Czy jest to dobry pomysł decyduje każdy zaangażowany w zmianę przychodów z tradycyjnych walut, takich jak złotówki czy euro na bitcoiny, ethereum czy tethery.

Jak zarabiać kryptowaluty?

Jak bezpiecznie zarabiać kryptowaluty bez wystawiania całego swojego dochodu na ryzyko w przypadku spadków cen? Z jednej strony, dobrym pomysłem jest próba zaangażowania się w kopanie kryptowalut. Jest to jedne ze sprawdzonych sposobów na zdobycie kryptowalut, a właściwie ich wymianę za wydatki na sprzęt i energie elektryczną. Inny to trzymanie kryptowalut, które wypłacają dywidendę, takie jak Kucoin Shares. Kolejny to zbieranie środków wypłacanych za posiadanie kryptowalut Proof of Stake, takich jak Neo czy VeChain. Dobrym pomysłem jest udział w airdropach, tak jak airdrop BitTorrent w kryptowalucie Tron. Niektóre giełdy kryptowalut, takie jak Binance, pozwalają na automatyczne zbieranie środków z dywidend i airdropów. My rekomendujemy jednak trzymanie kryptowalut w bezpiecznym portfelu z pełną kontrolą klucza prywatnego.

Szukasz sposobu na wejście w świat kryptowaluty? Sprawdź przewodnik Bitcoin, podstawowe i zaawansowane odpowiedzi, podpowiedzi i rozwiązania.

Jak zdobyć kryptowaluty za darmo?

Pytanie jak zdobyć kryptowaluty za darmo rozpala umysły wszystkich, którzy liczą na darmowe rzeczy. I nie jest to bezzasadne, ponieważ kryptowaluty są dość często rozdawane za darmo, żeby rozreklamować projekt lub zwiększyć adaptację lub liczbę zasilonych portfeli. Więcej użytkowników oznacza większą szansę projektu na sukces. Gdzie zatem szukać kryptowalut, które można zdobyć za darmo?

Pierwszym adresem, do którego powinni udać się wszyscy amatorzy darmowych kryptowalut jest nasz poradnik Darmowe kryptowaluty. Dowiesz się, jak łatwo zdobywać jednocześnie darmowe Bitcoiny, Litecoiny, Dogecoiny, Bitcoin Cash oraz Dash. Będzie wymagało to zaangażowania w codzienne logowanie się do serwisów, ale korzyścią jest brak konieczności wydawania własnych pieniędzy. Jeśli chcesz ograniczyć się do Bitcoinów, najpopularniejszym serwisem, który od wielu lat działa jest freebitcoin. Wystarczy zarejestrować się w kilka sekund za pomocą adresu e-mail lub adresu Bitcoin, po czym zebrać swoje pierwsze, darmowe satoshi.

Zarabianie kryptowalut jest proste, ale nie jest łatwe zarobić dużo

Najniżej wiszące owoce zostały już zerwane, to znaczy najprostsze wysokie stopy zwrotu zostały osiągnięte przez inwestorów, którzy uwierzyli w potencjał kryptowalut wcześniej niż inni. Nie oznacza to wcale, że inwestowanie w pracę, która płaci kryptowalutami, zbieranie kryptowalut lub zarabianie kryptowalut za usługi nie ma sensu. Wręcz przeciwnie, kryptowaluty są z nami na dłużej. Po przyzwyczajeniu się do wysokiej zmienności cen można docenić łatwość rozpoczęcia działalności na tym innowacyjnym rynku (wystarczy komputer z internetem) i jego dostępność dla wszystkich chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *