cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Logo Digibyte

Jak zainwestować w kryptowalutę DigiByte (DGB)?

| 0 comments

Logo Digibyte

Kryptowaluta Digibyte (DGB) to szybko rosnąca sieć oparta o blockchain, dostarczająca skalowalne rozwiązania finansowe i informatyczne. Głównym motorem rozwoju są błyskawiczne płatności, ale sieć wspiera również zdecentralizowane aplikacje, wsparcie internet of things i testowanie nowych rozwiązań z dziedziny blockchain. Sieć charakteryzuje się fokusem na decentralizacji, za pośrednictwem między innymi wielu algorytmów wydobycia oraz oddaną społecznością.

Uważasz, że kryptowaluta DigiByte ma przed sobą jasną przyszłość i perspektywy na wzrost kursu? Digibyte jest dostępny na kilku giełdach, które warto przeanalizować pod względem ryzyka. Najmniejsze ryzyko i najmniejsze prowizje – 0.1% (jak również brak weryfikacji) zapewniają giełdy z Chin: HitBTC.com i KuCoin.com. Zarejestruj się, żeby kupić Digibyte, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. zarejestruj darmowe konto na HitBTC.com
  2. zasil konto za pomocą BTC, LTC, BCH lub ETH lub innej kryptowaluty (jeśli chcesz wpłacić dolary, wymień je wcześniej na kryptowalutę za pomocą LocalBitcoins)
  3. Wybierz parę kryptowalutową DGB/BTC lub DGB/ETH i kup tokeny. Normalna opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie)
  4. Sprawdzaj regularnie stan konta i bezpieczeństwo giełdy.

Zdecydowanie polecamy trzymanie kryptowaluty Digibyte we własnym portfelu, najlepiej sprzętowym.

Jeśli akceptujesz wyższe prowizje, możesz dostać Digibyte na większych giełdach, które wymagają weryfikacji i pozwalają na wykonywanie przelewów z banku. Spróbuj założyć konto na poloniex.com lub bittrex.com (niestety tutaj rejestracja jest tymczasowo wyłączona).

###

Jak kupić przyszłościowe kryptowaluty: IOTA, Cardano, Siacoin, Ethereum?

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.