Kryptowaluta Digibyte Blockchain to projekt, który zyskał popularność w okolicach szczytów cenowych kryptowalut pod koniec 2017 roku. Pomimo tego, że projekt utrzymał się dość wysoko w rankingu kapitalizacji coinmarketcap, czyli w okolicach czterdziestego miejsca, to jest o niej bardzo cicho w 2019. Co ciekawe, projekt był szczególnie popularny w Polsce (!), powstawały nawet specjalne grupy dyskusyjne poświęcone temu projektowi, a rekomendacje zakupu w mediach społecznościowych były tak częste, że kryptowalutę można było znaleźć w portfolio wielu spekulantów.

Czy warto było zaangażować się w Digibyte?

W 2019 sytuacja wygląda, można powiedzieć, średnio. Digibyte stracił od najwyższej ceny, którą zanotowano na przełomie grudnia 2017 i stycznia 2018, około 93%! Co więcej, pomimo obecności na aż 28 giełdach kryptowalut, na czele z KuCoin, Upbit i Bittrex, to największe i najpopularniejsze giełdy kryptowalut, takie jak Binance, nie otworzyły handlu coinem Digibyte. Chociaż Digibyte obiecuje lepsze osiągi w porównaniu do Bitcoina niemal w każdym aspekcie działania kryptowalut, czyli między innymi skalowalności, decentralizacji, szybkości, bezpieczeństwa, to materializują się one powoli. Na przykład, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę obsługiwanych transakcji, to obiecane 2000 jest planowane dopiero na 2020. Niestety, są już projekty, które osiągnęły dużo lepsze wyniki od BTC w rzeczywistości, a nawet wielkie projekty, jak Ethereum, obiecują przełomowe rozwiązania.

Pozostaje poczekać na rozwój projektu, jak na razie nic nie wskazuje na gwałtowne ruchy ani w górę kapitalizacji, ani w dół. Być może stosunkowo harmonijny rozwój przysłuży się temu projektowi w długim terminie.

Logo Digibyte

Kryptowaluta Digibyte (DGB) to szybko rosnąca sieć oparta o blockchain, dostarczająca skalowalne rozwiązania finansowe i informatyczne. Głównym motorem rozwoju są błyskawiczne płatności, ale sieć wspiera również zdecentralizowane aplikacje, wsparcie internet of things i testowanie nowych rozwiązań z dziedziny blockchain. Sieć charakteryzuje się fokusem na decentralizacji, za pośrednictwem między innymi wielu algorytmów wydobycia oraz oddaną społecznością.

Uważasz, że kryptowaluta DigiByte ma przed sobą jasną przyszłość i perspektywy na wzrost kursu? Digibyte jest dostępny na kilku giełdach, które warto przeanalizować pod względem ryzyka. Najmniejsze ryzyko i najmniejsze prowizje: 0.1% (jak również brak weryfikacji) zapewnia giełda KuCoin. Zarejestruj się, żeby kupić Digibyte, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. zarejestruj darmowe konto na KuCoin
  2. zasil konto za pomocą BTC, LTC, BCH lub ETH lub innej kryptowaluty (jeśli chcesz wpłacić dolary, wymień je wcześniej na kryptowalutę za pomocą bitomatu)
  3. Wybierz parę kryptowalutową DGB/BTC lub DGB/ETH i kup tokeny. Normalna opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie)
  4. Sprawdzaj regularnie stan konta i bezpieczeństwo giełdy.

Zdecydowanie polecamy trzymanie kryptowaluty Digibyte we własnym portfelu, najlepiej sprzętowym.

Jeśli akceptujesz wyższe prowizje, możesz dostać Digibyte na większych giełdach, które wymagają weryfikacji i pozwalają na wykonywanie przelewów z banku. Jeżeli potrzebujesz kupić wcześniej Bitcoiny lub Ethereum z najniższą prowizją, zarejestruj konto na giełdzie Binance, gdzie zapłacisz najniższe prowizje.

###

Jak kupić przyszłościowe kryptowaluty: IOTA, Cardano, Siacoin, Ethereum?

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *