cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Bytecoin - kup Bytecoin na giełdzie kryptowalut zapewniającej anonimowość i mającej dobre opinie

Jak zainwestować w kryptowalutę Bytecoin?

| 0 comments

Kryptowaluta Bytecoin skupia się na anonimowości i szybkości przesyłania. Chociaż straciła trochę tempa do swojego konkurenta Monero, cały czas pozostaje w gronie kryptowalut o wysokiej kapitalizacji i dobrych opiniach inwestorów.

Kryptowaluta Bytecoin (BCN) to jedna z kryptowalut skupionych na dostarczaniu rozwiązania dla zwolenników anonimowości transferu kapitału. Inwestorzy skupiający się na prywatności znajdą tutaj możliwość zakupu kryptowaluty umożliwiającej anonimowe transakcje, mixing, portfele bez weryfikacji i generalne rozwiązania dla tych, którzy nie chcą ujawniać przesyłającego i kwot. Podobne funkcjonalności oferują Monero i Dash, więc Bytecoin będzie dobrym dodatkiem do portfolio skoncentrowanego na prywatności.

Jeśli uważasz, że powyższe zalety wystarczą do inwestycji, kryptowalutę Bytecoin znajdziesz na kilku giełdach: główny ruch odbywa się na HitBTC.com, a dość niespodziewanie walutę można kupić na polskiej giełdzie Coinbe.net. Zarejestruj się, żeby kupić BCN, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. Załóż darmowe konto na HitBTC.com
  2. Wpłać dowolną, obsługiwaną kryptowalutę: BTC, LTC lub ETH lub innej kryptowaluty – jeśli chcesz wpłacić zwykłą walutę, możesz wymienić ją na kryptowalutę na LocalBitcoins
  3. Wybierz parę kryptowalutową BCN/BTC i kup Bytecoin. Normalna opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie)
  4. Sprawdzaj co jakiś czas stan konta i bezpieczeństwo giełdy.

Posiadanie Bytecoin może nie tylko przynieść zyski – ta kryptowaluta osiągnęła ponadprzeciętne zyski na początku 2018 roku – może również służyć do anonimowego dokonywania transakcji. Jeśli szukasz jeszcze innej giełdy, wypróbuj poloniex.com, rekomendujemy jednak łatwe założenie kont na giełdach HitBTC.com lub Coinbe.net.

###

Jak kupić przyszłościowe kryptowaluty: IOTA, Cardano, Siacoin, Ethereum?

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.