cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Logo kryptowaluty Verge

Jak szybko kupić spekulacyjną kryptowalutę Verge?

| 0 comments

Logo kryptowaluty Verge

Kryptowaluta Verge (XVG) przyniosła w 2017 roku ogromne zyski tym, którzy odpowiednio wcześnie kupili XVG. Co to jest? Kryptowaluta, która na pierwszym miejscu stawia prywatność i anonimowość. Osiąga to za pomocą zastosowania wielopoziomowej sieci z dedykowanymi rozwiązaniami do zapewnienia anonimowości, między innymi dzięki ukrywaniu adresów IP uczestników transakcji. To kolejna po Bytecoin, Dash i Monero kryptowaluta z naciskiem na prywatność. Gdzie można kupić Verge? Największy obrót jest na giełdzie  Binance.com, a alternatywą jest giełda HitBTC. Obie giełdy oferują darmową rejestrację konta bez weryfikacji, co jest bardzo ważne w przypadku zakupu waluty skoncentrowanej na anonimowości.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com – oprócz Verge (szukaj pary XVG / BTC), na tej giełdzie dostaniesz też RippleArdor, IOTA). Skorzystaj z szybkiej i darmowej rejestracji w Binance. Rekomendujemy, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com – na tej giełdzie, obok Verge (XVG) znajdziesz popularne waluty oraz wiele rzadkich altcoinów, między innymi Siacoin. Założenie konta nie wymaga weryfikacji: darmowa rejestracja w HitBTC. Po zakupie warto przenieść Verge do własnego portfela (prowizja za wypłatę jest niska).

Żeby kupić kryptowalutę Verge na giełdzie bez weryfikacji, trzeba wcześniej być właścicielem Bitcoin. Używa się go do zakupu pozostałych kryptowalut na anonimowych giełdach. Szybki zakup Bitcoina oferuje jeden z najdłużej działających na rynku serwisów: LocalBitcoins. Szukaj sprzedających z kontem o dobrej reputacji, w swojej okolicy.

Giełdy bez weryfikacji: Binance.com lub HitBTC dobrze nadają się do zakupu spekulacyjnych kryptowalut, takich jak Verge. Anonimowa rejestracja jest cały czas dostępna i darmowa. Kurs kryptowaluty Verge jest niezwykle dynamiczny i potrafi zmienić się o wiele procent w ciągu kilku godzin – spekulacja na tej kryptowalucie jest polecana doświadczonym inwestorom.

###

Sprawdź ciekawe ICO w lutym 2018!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.