cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Stratis logo

Jak najszybciej kupić kryptowalutę Stratis (STRAT)?

| 0 comments

Kryptowaluta Stratis logo

Kryptowaluta Stratis (STRAT) to platforma do utrzymywania i zawierania smart kontraktów z możliwością używania pochodnych blockchainów – ma to wiele zalet, na czele z niezależnością i oszczędnością głównego łańcucha. Jest to jeden z głównych konkurentów Ethereum, dający możliwość wdrażania aplikacji pisanych w popularnym języku C#, jednocześnie opartych o  technologię blockchain. Dodatkowo, Breeze Wallet dostarcza rozwiązania wspierające prywatność zarówno dla platformy Stratis, jak i Bitcoin. Projekt Stratis zdecydowanie ma potencjał do zastosowania biznesowego. Gdzie i jak kupić STRAT?

Najpopularniejszym miejscem jest giełda Binance.com, Stratis jest również dostępny na HitBTC. Obie giełdy oferują darmową rejestrację konta bez weryfikacji.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com – oprócz Stratis (para STRAT/BTC), są tutaj dostępne między innymi RippleArdor, IOTA). Darmowa i szybka rejestracja w Binance. Po zakupie warto przenieść kryptowalutę Stratis do dedykowanego portfela.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com – parę Stratis/Bitcoin znajdziesz na liście kryptowalut, oprócz niej jest tam wiele rzadkich altcoinów, między innymi Lisk lub Siacoin. Konto bez weryfikacji: darmowa rejestracja w HitBTC. Po zakupie warto przenieść kryptowalutę Stratis do dedykowanego portfela.

Do zakupu na giełdach bez weryfikacji potrzeba Bitcoina – szybki zakup btc jest możliwy na jednym z pewniejszych serwisów na rynku serwisów: LocalBitcoins. Sprzedawce znajdziesz w swojej okolicy kierując się opiniami i reputacją konta. Jeśli szukasz innej giełdy do zakupu Stratis, spróbuj Bittrex (aktualnie nie można rejestrować kont) lub Poloniex.

Giełdy bez weryfikacji: Binance.com lub HitBTC pozwalają na szybki zakup Stratisa, a anonimowa rejestracja jest cały czas dostępna i darmowa. Warto śledzić informacje o rozwoju projektu Stratis, szczególnie komunikaty o realizacji kolejnych etapów planu przedstawionego na roadmapie. Często można zyskać kilka procent na zwyżce przed ogłoszeniem pozytywnych informacji na konferencjach lub komunikatach o współpracy z dużymi partnerami.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.