cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kurs dogecoin wzrósł spekulacyjnie pod koniec sierpnia 2018. Warto sprawdzić, dlaczego kurs Dogecoin poruszył się tak mocno w kierunku hossy!

Jak najszybciej kupić kryptowalutę Dogecoin? Wzrost kursu jest spekulacyjny!

| 2 komentarze

Kryptowaluta Dogecoin zaginęła w 2018 wśród natłoku nowych projektów, tokenów czy korporacyjnych projektów. Inwestorzy prawie zapomnieli o kryptowalucie bez granic, która nie faworyzuje nikogo i w żadnych okolicznościach i jej maskotce, Doge. Token, który służy wymianie bez martwienia się o zyski, z szybkim czasem potwierdzenia i dobrym hypem zniknął z radaru spekulantów. Do niedawna.

Ostatnie wzrosty Dogecoin, które mamy okazje śledzić pod koniec sierpnia 2018, mają niestety spekulacyjny charakter. Nie da się znaleźć racjonalnego powodu, dla którego warto odkurzyć tę kryptowalutę, oczywiście poza pokojową ideologią, reprezentowaną przez pieseła. W branży panuje przekonanie, że Piesełcoin doświadczył ostatnio dużych, spekulacyjnych wzrostów na podstawie plotek o skończonej wersji integracji technologii Dogecoin i Ethereum. Niestety, rozpalone głowy może szybko ostudzić fakt, że technologia nie jest rozwijana w celu wsparcia Piesełcoina, tylko jako poligon doświadczalny dla Bitcoina i Litecoina. Te dwa większe ekosystemy są technologicznie podobne do Dogecoina, w sensie pochodzenia z tego samego źródła. To dopiero ich złączenie z Ethereum oznaczałoby rewolucję i tektoniczne zmiany w świecie kryptowalut.Opinie o Bitmarket, polskiej giełdzie kryptowalut z długą historią i narzędziami dla traderów i spekulantów. Jeśli chcesz kupić Dogecoin lub sprawdzić kurs Dogecoin, zarejestruj się.

Dodatkowa informacja, mogąca zainteresować inwestorów jest taka, że Dogecoin można kupić na giełdzie kryptowalut przyjaznej traderom z Polski, czyli BitMarket. Mały wolumen obrotu Dogecoin to dla doświadczonych traderów oznacza spory potencjał zyskownego arbitrażu.

 

 

Gdzie kupić kryptowalutę Dogecoin? Giełdy kryptowalut Bitmarket czy Kraken oferują dogecoiny po atrakcyjnym kursie.Kryptowaluta Dogecoin (DOGE) to bliski kuzyn Bitcoina – kryptowaluta służąca do płatności w internecie. Jej maskotką jest szeroko znana w internecie rasa psa Shiba Inu. Odróżnia się od Bitcoina sposobem wydobycia za pomocą kart graficznych (algorytm scrypt), a nie układów ASIC. Społeczność Dogecoin twierdzi, że kryptowaluta Doge odróżnia się od pozostałych tym, że gromadzą się wokół niej ludzie przyjaźni i pełni pozytywnej energii.

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Dogecoin? Jest to jedna z najstarszych kryptowalut, więc sporo giełd wspiera Dogecoina. Jeśli szukasz niskich prowizji, sprawdź dokładnie ile zapłacisz używając giełdy z Polski lub USA. W większości są to miejsca mające wysokie opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach i najtańszą z nich jest HitBTC.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC – zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, intuicyjne korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Najbezpieczniej trzymać kryptowaluty na portfelu pod własną kontrolą. Żeby kupić Doge na giełdach bez weryfikacji, trzeba wcześniej zdobyć Bitcoin (dbając o anonimowość przelewów…) na przykład za pomocą LocalBitcoins. Warunki kupna ustala się z kontrahentem – jeśli zależy Ci na anonimowości, wspomnij o tym sprzedającemu. Sprawdzony i godny zaufania kontrahent ma konto o wysokiej reputacji.

Jeśli szukasz mniej ryzykownej opcji i jesteś w stanie zrezygnować z przywileju anonimowości (przynajmniej częściowej), Dogecoin znajdziesz na wielu innych giełdach. Najszybszym wyborem jest długo istniejącej na polskim rynku giełdzie BitMarket. Jeśli szukasz zagranicznej giełdy, spróbuj dużych serwisów: Poloniex lub Kraken. Na tych wszystkich giełdach możesz zasilać konto zarówno kryptowalutami, jak i przelewem bankowym (sprawdź inne metody płatności za bitcoin).

Kurs dogecoin, jak wielu innych kryptowalut, podlega dużym zmianom. Ostatnie wzrosty wywindowały kurs dogecoin do poziomu 1 centa za 1 doge. Do tej pory kurs był dużo niższy. Jeśli uważasz, że Dogecoin ma potencjał do wzrostów, jak najszybciej zarejestruj konto na giełdzie kryptowalut.

###

Liczysz na darmowe Dogecoin? Sprawdź w artykule o darmowych Bitcoin.

Gdzie kupić kryptowalutę z potencjałem IOTA?

2 Comments

  1. Dziękuję!

  2. Mój kolega, któremu pomagałem przy organizacji Juwenaliów, ostatnio ogłosił na fb, że szuka ludzi zainteresowanych tematem kryptowalut (w szczególności Dogecoinem właśnie) do biur w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Świnoujściu – ciekawe, na czym taka praca miałaby polegać: może domyślacie się, droga Redakcjo i bylibyście w stanie podpowiedzieć?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.