cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Raidblocks logo

Jak szybko kupić kryptowalutę RaiBlocks (XRB) i zdążyć przed resztą?

| 0 comments

Kryptowaluta Raidblocks logo

Update: po rebrandingu kryptowaluta Raiblocks nazywa się Nano – sprawdź naszą relację.

Kryptowaluta Raiblocks (XRB) to najnowszy “winner” kryptowalutowych inwestorów. Wzrostem wartości przyćmił ostatnio wszystkie pozostałe kryptowaluty. Nic w tym dziwnego, ponieważ ta kryptowaluta jest zaprojektowana, żeby dostarczać błyskawiczne transakcje bez opłat. Jej dystrybucja odbywa się na niszowej, azjatyckiej giełdzie Mercatox, co przyczynia się do szybkiego wzrostu ceny. Inwestorzy chcą zająć miejsce w tym obiecującym projekcie jeszcze w 2017 roku.

Giełda kryptowalut mercatox logo

  1. zarejestruj darmowe konto na Mercatox, bez weryfikacji
  2. zasil konto za pomocą BTC, LTC, BCH lub innej kryptowaluty (jeśli chcesz wpłacić dolary, wymień je wcześniej na kryptowalutę za pomocą LocalBitcoins)
  3. Przejdź do pary XRB / BTC i kup tokeny. Normalna opłata transakcyjna wynosi standardowe 0,25% (to jedyna giełda pozwalająca aktualnie na szybki zakup RaiBlocks),
  4. Sprawdzaj regularnie stan posiadania XRB i bezpieczeństwo giełdy. Rozważ przeniesienie tokenów na własny portfel lub dokupienie większej ilość w przypadku powodzenia inwestycji.

W 2018 roku pojawiła się możliwość zakupu Raiblocks również na chińskiej giełdzie KuCoin.com

Kucoin logo

Giełda kryptowalut: KuCoin pozwala na darmowe i anonimowe prowadzenie konta kryptowalut. Zaletami są prostota strony i rejestracji oraz najniższe prowizje (0.1%). Założenie konta wciąż jest możliwe na stronie: darmowa rejestracja na kucoin. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą. 

###

Pośpiesz się i załóż konto na anonimowych giełdach bez weryfikacji!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Szukasz innych kryptowalut z potencjałem? Sprawdź Cardano, Lisk, Siacoin, Ethereum, Dogecoin, Ardor, Ripple.

 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.