cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

logo kryptowaluty zcash

Jak anonimowo kupić kryptowalutę Zcash?

| 0 comments

kryptowaluta zcash logo

Kryptowaluta Zcash to projekt, którego koncentracja na prywatności i anonimowości dorównuje Monero i Bytecoin. Oprócz funkcji transakcyjnej (szybki przesył pieniędzy), Zcash zapewnia poufność na niespotykanym poziomie – ukrywa wysyłającego, odbiorce, wartość transakcji i inne, drobne parametry. Dzięki temu, kryptowaluta jest żywotną alternatywą Monero i Ethereum, co zostało szybko rozpoznane przez azjatyckich inwestorów i jest odzwierciedlone w wysokim kursie.

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Zcash? Ze względu na popularność w państwie środka, zcash najłatwiej dostać na azjatyckich giełdach. Dobrze się składa, jeśli szukasz jednocześnie anonimowości. Dodatkowo prowizje są niskie, nawet rzędu 0.1% za pojedynczą transakcję (BitBay bierze ponad 0.7% za kupno i sprzedaż). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: HitBTC i Binance.com

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com pozwala na zakup Zcash i na niej odbywa się największy wolumen obrotu tej krytowaluty. Oprócz niej, na HitBTC można dostać wiele rzadkich tokenów z potencjałem, m.in. Ardor lub Siacoin. Wykorzystaj możliwość anonimowego zakupu, rejestracja w HitBTC jest szybka i darmowa.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com również pozwala na zakup Zcash, przy niskich prowizjach i braku weryfikacji. Zakładając konto na tej giełdzie, można wykorzystać dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. bardzo popularna IOTA). Rejestracja w Binance jest szybka i darmowa.

Przed zakupami na giełdach bez weryfikacji, trzeba wcześniej zdobyć Bitcoin. Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins – jednocześnie będziemy mogli spełnić kryterium anonimowości, jeśli wybierzemy sprzedającego, który nam ją zapewni. Godny zaufania sprzedający może pochwalić się wysoką reputacją w serwisie. Kupowanie anonimowej kryptowaluty za pieniądze z przelewu bankowego nie ma za dużo sensu. Jeśli jednak nie masz innej opcji, możesz skorzystać z polskich lub zachodnich giełd: zakup na bardzo długo istniejącej na polskim rynku giełdzie BitMarket lub polskim serwisie z szybką płatnością 4coins, Zcash można dostać (wolumen będzie mały) na giełdach CEX.IOPoloniex lub Kraken. Na tych giełdach można zasilać konto kryptowalutami oraz przelewem bankowym (inne sposoby sprawdzisz w przewodniku: Metody płatności za bitcoin).

Giełdy kryptowalut bez weryfikacji: Binance.com lub HitBTC.com to miejsce, gdzie najszybciej kupisz Zcash. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. 

 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.