cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

logo kryptowaluty zcash

Jak anonimowo kupić kryptowalutę Zcash?

| 0 comments

kryptowaluta zcash logo

Kryptowaluta Zcash to projekt, którego koncentracja na prywatności i anonimowości dorównuje Monero i Bytecoin. Oprócz funkcji transakcyjnej (szybki przesył pieniędzy), Zcash zapewnia poufność na niespotykanym poziomie: ukrywa wysyłającego, odbiorce, wartość transakcji i inne parametry. Dzięki temu, kryptowaluta jest żywotną alternatywą dla Monero i Ethereum, co zostało szybko rozpoznane przez azjatyckich inwestorów i jest odzwierciedlone w kursie ZEC.

Co czeka ZEC w przyszłości?

Na fali optymizmu z końcówki 2017 ZCash odnotował ogromny przyrost wartości. Cały rok 2018 to powolny spadek, jednakże sam projekt obronił się i wciąż jest w czołówce listy kryptowalut pod względem kapitalizacji wg coinmarketcap. W styczniu 2019 ZEC znajduje się na 20 pozycji z kapitalizacją ponad trzysta milionów dolarów.

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Zcash?

Ze względu na popularność w państwie środka, Zcash najłatwiej dostać na azjatyckich giełdach. Dobrze się składa, ponieważ łatwiej tam o zachowanie anonimowości ze względu na brak przymusu weryfikacji. Dodatkowo prowizje są niskie, nawet rzędu 0.1% za pojedynczą transakcję (BitBay bierze ponad 0.7% za kupno i sprzedaż). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: Binance i Huobi.

Giełda kryptowalut Huobi to propozycja z Azji dla spekulantów i inwestorów aktywnych. Sprawdź jakie propozycje do handlu botami tradingowymi ma giełda Huobi.

Giełda kryptowalut Huobi pozwala na zakup Zcash i na niej odbywa się największy wolumen obrotu tej krytowaluty. Oprócz ZEC, giełda wspiera inne popularne kryptowaluty oraz zapewnia wsparcie dla tradingu. Wykorzystaj możliwość anonimowego zakupu i zarejestruj się już dziś.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance również pozwala na zakup Zcash, przy najniższych prowizjach i braku weryfikacji. Zakładając konto na tej giełdzie, można wykorzystać dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. bardzo popularna IOTA). Rejestracja w Binance jest szybka i darmowa.

Przed zakupami na giełdach bez weryfikacji, trzeba wcześniej zdobyć Bitcoin. Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins – jednocześnie będziemy mogli spełnić kryterium anonimowości, jeśli wybierzemy sprzedającego, który nam ją zapewni. Godny zaufania sprzedający może pochwalić się wysoką reputacją w serwisie. Kupowanie anonimowej kryptowaluty za pieniądze z przelewu bankowego nie ma za dużo sensu. Jeśli jednak nie masz innej opcji, możesz skorzystać z polskich lub zachodnich giełd: zakup na giełdzie z polską obsługą BitBay. Zcash można również dostać (wolumen będzie mały) na Mercatox. Na tych giełdach można zasilać konto kryptowalutami (inne sposoby sprawdzisz w przewodniku: Metody płatności za bitcoin).

Giełdy kryptowalut bez weryfikacji: Binance lub Huobi to miejsce, gdzie najszybciej kupisz Zcash. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.