cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Monero to kryptowaluta zapewniająca anonimowość. Sprawdź, na której giełdzie kryptowalut najszybciej i najtaniej kupić Monero

Jak łatwo i anonimowo kupić kryptowalutę Monero?

| 0 comments

Kryptowaluta Monero to anonimowy środek płatniczy, który można dostać na wielu giełdach. Cieszy się dobrą opinią i zaufaniem inwestorów.

Monero ma opinię kryptowaluty dającej poczucie anonimowości – podczas każdej transakcji sieć aplikuje techniki zapobiegające połączeniu przeprowadzających transakcję i środków, którymi dysponują. Oprócz wyższego poziomu zabezpieczenia prywatności, Monero dysponuje przemyślanym algorytmem miningu, adaptacyjnym rozmiarem bloku i świetnym zespołem implementującym wytrwale rozwojowe featury. Nic dziwnego, że na rynku panuje konsensus o świetlanej przyszłości tej kryptowaluty. Żeby w pełni korzystać z benefitów anonimowości i użyteczności, warto nie popełnić błędu już na starcie i nie zidentyfikować się dobrowolnie jako kupujący.

Jak łatwo i anonimowo kupić kryptowalutę Monero? Spróbuj od wykorzystania faktu, że istnieją jeszcze giełdy bez weryfikacji. Jedną z największych jest chińska giełda kryptowalut Binance.

  1. zarejestruj darmowe konto na Binance.com
  2. zasil konto za pomocą BTC, LTC, BCH lub innej kryptowaluty (jeśli kupujesz Monero za dolary, wymień je wcześniej na kryptowalutę za pomocą LocalBitcoins, dbając o anonimowość)
  3. Przejdź do pary BTC / XMR i kup Monero. Opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie), ale tymczasowo została obniżona i wynosi jedynie 0,05% (2018)
  4. Przenieś walutę do prywatnego portfela, najlepiej sprzętowego.

Daj znać w komentarzu jak poszło lub jeśli masz sugestie lub usprawnienia.

Jeśli znasz się na kryptowalutach i chciałbyś spróbować tradingu przy zachowaniu anonimowości, spróbuj giełdy kryptowalut bez weryfikacji HitBTC.

Na wypadek, gdyby anonimowa giełda zablokowała rejestrację, a chciałbyś szybko kupić Monero, spróbuj sprawdzonych giełd BitBay.net lub Coinbe.net. Jeśli bardzo zależy Ci na anonimowości, wypróbuj KuCoin.com (rejestracja jeszcze otwarta!).

###

Załóż konta na anonimowych giełdach bez weryfikacji!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.