cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Wabi logo

Jak i gdzie można kupić jeszcze nieodkrytą kryptowalutę WaBi?

| 0 comments

Kryptowaluta Wabi logo

Kryptowaluta WaBi (WABI) to kryptowaluta będąca częścią systemu ochrony oryginalności dóbr konsumenckich. Idea, która ma swój początek w Chinach, została wprowadzona w życie przez zespół, który wziął sobie na cel zapewnienie ludziom ochrony przed podrobionymi produktami – nie chodzi tylko o prawa autorskie, ale żywność, elektronikę, leki. Oznaczenie oryginalnych produktów za pomocą chipów RFID to fizyczna część przedsięwzięcia, a kryptowaluta pozwala na uczestnictwo w ekosystemie Wabi – płatności hurtowe i detaliczne, zniżki, utrzymywanie bezpieczeństwa sieci, podtrzymywanie wiarygodności, zarabianie prowizji w systemie WABI.

Kryptowaluta WABI nie należy jeszcze w styczniu 2018 do grona najpopularniejszych walut i można ją kupić tanio – pierwsza wprowadziła ją giełda kryptowalut Binance. Jak kupić WABI?Logo binance

  1. Załóż darmowe konto na Binance.com
  2. Zasil konto kryptowalutą, np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin
  3. Znajdź parę WABI/BTC i kup kryptowalutę WaBi (giełda pobiera najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w promocji)

Rejestracja jest czasem zawieszana na skutek wielkiej popularności giełd o małych prowizjach. Warto zarejestrować konto na Binance.com już teraz. Kryptowaluta WaBi szybko zyskuje uwagę inwestorów kryptowalutowych.

###

Poszukujesz wartych uwagi giełd kryptowalut? Porównanie i ocena ryzyka najlepszych giełd kryptowalut.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.