Kryptowaluta Basic Attention Token logo

Kryptowaluta Basic Attention Token (BAT) to rozwiązanie oparte o blockchain, dedykowane dla wydawców i autorów treści publikowanych w internecie. BAT zdecydowanie skraca drogę do monetyzacji treści, łącząc autorów i reklamodawców, przy jednoczesnej korzyści dla czytających i użytkowników. Platforma BAT – Brave – opiera się na łańcuchu Ethereum. Dzięki szybkości działania i dostępności, korzystanie z tokenów BAT skraca czas i rozwiązuje problemy technologicznych różnic w przemyśle konsumpcji treści internetowych. Docelowo, token ma wyceniać zyskowną działalność autorów względem atrakcyjności tworzonych przez nich materiałów, a wycena tokena i usług zależy od tego, jak mocno angażująca jest treść i ile czasu użytkownik spędza korzystając z treści.

Jak wziąć udział w rewolucji blockchain w marketingu internetowym? Najlepiej kupić Basic Attention Token na giełdzie kryptowalut bez weryfikacji. Tokeny BAT, są dostępne na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić Basic Attention Token krok po kroku?

  1. Załóż darmowe konto na Binance
  2. Przelej kryptowalutę na konto (gdy masz dolary, złotówki lub funty i chcesz kupić kryptowaluty, sprawdź jak)
  3. Przejdź do pary BAT/BTC i kup Basic Attention Token (prowizja 0.1% lub promocji płacąc BNB)

Warto pośpieszyć się z założeniem konta, ponieważ anonimowe giełdy kryptowalut zawieszają możliwość rejestracji nowych kont ze względu na ogromną popularność i wzrost liczby użytkowników.

###

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *