cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Steem logo

Jak działa Steemit i gdzie kupić kryptowalutę Steem?

| 0 comments

Kryptowaluta Steem logo

Kryptowaluta Steem to oparta na blockchain platforma dla publikujących treści w internecie i umożliwiająca wydawcom szybką monetyzację contentu i gromadzenie publiczności. Steem Media Token może być wykorzystany do szerokiej gamy projektów związanych z wydawnictwem, treścią i mediami. Są podobieństwa pomiędzy Steem i Ethereum, ale wyjątkowość tej pierwszej kryptowaluty opiera się również na sposobie potwierdzania transakcji, czyli protokołu Proof-of-Brain – systemu dystrybucji tokenów zaprojektowanego dla internetu i sieci społecznościowych, oceniających treści.

Żeby zdobyć Steem, pierwszym polecanym sposobem jest rejestracja na platformie Steemit i publikowanie unikalnych i wartościowych treści. Treści pozytywnie ocenione przez społeczność zapewnią autorowi uczciwy przydział Steem Dollars. Jeśli chcesz zainwestować dodatkowo w Steem, możesz kupić go na wewnętrznej giełdzie kryptowaluty, Binance oraz na Poloniex, Bittrex.

Jeśli znasz serwis wykop.pl, to łatwo zrozumiesz istotę działania strony Steemit.com – która działa dokładnie jak społeczny agregat treści. Świetnym dodatkiem jest szybka zapłata za głosy użytkowników, oddane na Twoją treść. Jeśli spodobał Ci się ten pomysł, zacznij publikować już dzisiaj.

###

ICO w styczniu 2018, w których trzeba uczestniczyć!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.