Spadki na giełdach kryptowalut mają jeden, niespodziewany plus. Promocje wyrażane w dolarach przynoszą dużo większe zyski niż kilka miesięcy temu. Dlatego warto wrócić do promocji, która jak się wydaje, została przez wszystkich zapomniana. Po spadku kursu bitcoina do poziomu poniżej $7000 w 2018 roku bonus zaczyna wynosić tyle, że zdecydowanie opłaca się po niego schylić.

Zapomniana promocja na darmowe bitcoiny

Niewiele osób spodziewa się, że ktokolwiek rozdaje jeszcze darmowe bitcoiny. Robi to jednak cały czas jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, Coinbase. Jakie są warunki otrzymania ponad 0.0016 BTC? Sprawdzamy warunki:

  • należy założyć konto na giełdzie z linka promocyjnego (założenie konta w zwyczajny sposób nie daje bonusa)
  • należy sprzedać lub kupić Bitcoiny o wartości co najmniej $100

Wygląda prosto i takie w rzeczywistości jest. W promocji mogą brać udział użytkownicy w większości “zachodnich” krajów (UK, Polska, USA, EU, to tylko początek listy). Bonus jest przyznawany najpóźniej kilka dni po dokonaniu transakcji o wymaganej wartości stu dolarów.

Giełda kryptowalut Coinbase oferuje program z darmowymi bitcoinami. Możesz je dostać za rejestrację i jedną transakcję po zasileniu konta. Opinie są świetne!

Jak zdobyć ponad 0.0016 BTC, krok po kroku?

Warto się pospieszyć, ponieważ nie wiadomo, ile promocja będzie jeszcze trwać. Jak zdobyć darmowe 0.0016 btc krok po kroku?

  1. załóż darmowe konto na giełdzie Coinbase
  2. zasil Coinbase kontem bankowym lub za pomocą kryptowalut
  3. dokonaj transakcji na minimum $100
  4. otrzymaj bonus w wysokości $10, czyli 0.0016 btc za darmo

Zainteresowani? Do dzieła.

Odbierz za darmo 0.0016 BTC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *