Jak dostać kryptowaluty za darmo? Moon Bitcoin, Litecoin, Freebitcoin…

Rynek kryptowalut nie jest w ostatnich miesiącach zbyt łaskawy dla inwestorów. O ogromnych wzrostach podczas gorączki kryptowalutowej sporo osób jeszcze pamięta, ale wiele zysków już z nich nie pozostało. Urodzeni optymiści znajdą jednak dobre strony tej sytuacji. Są one ukryte na stronach z darmowymi kryptowalutami. Mimo to, niewiele osób o tym wie. Przyjrzyjmy się bliżej temu obiecującemu tematowi.

Darmowe kryptowaluty są zyskowniejsze, gdy ceny są niskie

Wyobraźmy sobie, że mamy stronę, która oddaje część zarobionych kryptowalut w postaci kraników lub reklam. Tym, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę, jest przywiązywanie kryptowalutowych przeliczników do kursu kryptowaluty w dolarach. Oznacza to, że im niższy kurs kryptowaluty, tym… więcej otrzymuje się jednostek kryptowaluty za darmo. Można to łatwo zaobserwować, porównując wypłaty z kraników w przeszłości i teraz. Otrzymuje się podobno ilości kryptowaluty, jeśli wycenimy je w dolarach. W samych kryptowalutach, otrzymujemy nawet 10 razy więcej jednostek, niż jeszcze parę lat wcześniej!

Opinie o darmowych kryptowalutach moon bitcoin, moon litecoin, moon dogecoin, free bitcoin, free dogecoin i innych! Zobacz strategie

Które miejsca z darmowymi kryptowalutami są sprawdzone?

Sprawdziliśmy wiele miejsc, w których rozdaje się kryptowaluty. Różne są też modele biznesowe tych stron. Część wyświetla reklamy (często uciążliwe), część prowadzi przedsięwzięcia związane z wydobyciem kryptowalut, część opiera się na prowizjach z gier i loterii. Jak najprościej zacząć zbierać kryptowaluty za darmo?

Gdzie gromadzić darmowe kryptowaluty? Portfel CoinPot

Coinpot to zbiorczy portfel, dzięki któremu można zbierać w jednym miejscu darmowe kryptowaluty z kraników Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Dash i Bitcoin Cash. Zamiast adresu portfela konkretnej kryptowaluty, można zbierać darmowe kryptowaluty na adres e-mail. Dodatkowo strona oferuje możliwość zarobienia tokenów za wypełnianie wyzwań (challenges). Co miesiąc są do wygrania duże ilości tokenów Coinpot dla liderów rankingu.

Darmowe Bitcoiny na Moon Bitcoin

Jeden z najbardziej znanych kraników Bitcoin, na którym można zarobić setki satoshi dziennie. Rejestracja na Moon Bitcoin jest darmowa, a najlepiej dokonać jej używając adresu e-mail z serwisu Coinpot, w przeciwnym wypadku trzeba używać adresu Bitcoin (jeśli chcesz, tutaj sprawdź podstawy BTC, w tym bezpieczny adres Bitcoin)

Darmowe DOGE na Moon Dogecoin

To jeden z najbardziej znanych kraników Dogecoin, który rozdał prawdopodobnie najwięcej jednostek tej kryptowaluty. Rejestracja Moon Doge jest darmowa. Do rejestracji warto użyć adresu e-mail z Coinpot lub adresu portfela Dogecoin.

Darmowe LTC na Moon Litecoin

Jest to jedne z niewielu kraników Litecoin, który wypłaca środki. Naliczenie zdobytej kryptowaluty jest w Litoshi, czyli cząstkowej wartości kryptowaluty Litecoin. Rejestracja w Moon Litecoin jest darmowa. Do rejestracji można użyć adresu e-mail z Coinpot, lub adresu portfela Litecoin.

Moon Dash i Moon Bitcoin Cash

Dwa kraniki kryptowalut, które może nie cieszą się wielką popularnością, ale działają i przynoszą zyski. Zasada działania jest identyczna, jak w przypadku popularniejszych kryptowalut: rejestracja Moon Dash i rejestracja Moon Bitcoin Cash. Do rejestracji posłuży najlepiej adres z Coinpot, lub adres portfela kryptowaluty Dash lub Bitcoin Cash.

Chcesz znaleźć najlepszą strategię do gry freebitco.in? Sprawdź nasz poradnik.

Freebitcoin wciąż wypłaca darmowe Bitcoiny

Kranik freebitcoin opisywaliśmy już, ponieważ działa od wielu lat i regularnie wypłaca zgromadzone środki. Polecamy nasze opracowanie, w którym opisujemy sposób na Darmowe Bitcoiny – poradnik i strategie freebitcoin, jaką zastosować strategię freebitcoin oraz jakie są opinie na temat darmowych Bitcoinów. Strona umożliwia zbieranie darmowych satoshi co godzinę, a aktualnie przy niskich cenach BTC można zarobić nawet 40-60 satoshi na godzinę, plus punkty rewards, które można wymienić na BTC lub nagrody. Zarejestruj się na freebitcoin już dziś i odbierz swoje pierwsze kilkadziesiąt satoshi (z szansą na dużo więcej).

Freedoge coin też dalej wypłaca już nie wypłaca

Strona freedogecoin, gdzie można zdobyć darmowe Dogecoiny przestała działać również działa, jednak wciąż wypłaca środki zebrane do tej pory środki. Im mniej kosztuje jeden DOGE, tym więcej dostaje się darmowych doge na stronie, warto zatem spróbować w czasie, gdy na rynku kryptowalut panuje gorszy nastrój. Zarejestruj się na freedogecoin już dziś i sprawdź, ile Dogecoin możesz zarobić. Próbuj darmowych BTC.

Jak widać można jeszcze otrzymać darmowe kryptowaluty za samą rejestrację w serwisach. Osoby, które miały wątpliwości co do funkcjonowania takich stron straciły bezpowrotnie dużo czasu. Patrząc na tempo adaptacji kryptowalut można z przekonaniem stwierdzić, że technologia blockchain i jej użytkowanie w celu przesyłania wartości stały się częścią systemu finansowego i są dostępne dla wielu ludzi.

Najnowsze artykuły

spot_img

Dowiedz się więcej:

1 KOMENTARZ

  1. Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Raz w miesiącu 0.001 do max 0.003 dla tych którzy grają i kręcą = są aktywni. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź nas na facebooku!