Jak dostać darmowe kryptowaluty w 2023. Czy to możliwe?

Darmowe kryptowaluty to paradoksalnie logiczny temat. Rozdawanie kryptowalut od początku technologii blockchain to ważny sposób na zwiększanie świadomości marki i zdobywanie rzeszy wyznawców i zwolenników. Nic tak nie cieszy jak darmoszka, często w świecie kryptowalut liczona w setkach lub nawet tysiącach dolarów.

Czy można zatem spodziewać się po latach istnienia technologii blockchain, że dostaniemy coś za darmo? Kiedyś były kraniki, potem darmowe tokeny w ICO, a aktualnie są airdropy i darmowe tokeny NFT. Jest zatem o co powalczyć. Sprawdźmy temat darmowych kryptowalut na 2023.

Kraniki. Darmowe kryptowaluty są zyskowniejsze, gdy ceny są niskie

Wyobraźmy sobie, że mamy stronę, która oddaje użytkownikom część zarobionych na reklamach kryptowalut w formie kraników. Tym, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę, jest przeliczanie kursu kryptowaluty na dolary. Oznacza to, że im niższy kurs kryptowaluty, tym… więcej otrzymuje się jednostek kryptowaluty za darmo.

Można to łatwo zaobserwować, porównując wypłaty z kraników w przeszłości i teraz. Otrzymuje się podobno ilości kryptowaluty, jeśli wycenimy je w dolarach. W samych kryptowalutach, otrzymujemy nawet 10 razy więcej jednostek, niż jeszcze parę lat wcześniej!

Warto jednak pamiętać, że nie ma nic za darmo. Korzystając z “darmowych” kraników często jesteśmy wystawiani na pokusę grania w internetowe gry o ujemnej wartości oczekiwanej, gdzie w długim terminie zawsze przegrywamy. Dowiedz się więcej, czy da się wygrać z internetowymi kasynami?.

Które miejsca z darmowymi kryptowalutami są sprawdzone?

Sprawdziliśmy wiele miejsc, w których rozdaje się kryptowaluty. Różne są też modele biznesowe tych stron. Część wyświetla reklamy (często uciążliwe), część prowadzi przedsięwzięcia związane z wydobyciem kryptowalut, część opiera się na prowizjach z gier i loterii. Jak najprościej zacząć zbierać kryptowaluty za darmo?

Chcesz znaleźć najlepszą strategię do gry freebitco.in? Sprawdź nasz poradnik.

Freebitcoin wciąż wypłaca darmowe Bitcoiny

Kranik freebitcoin opisywaliśmy już, ponieważ działa od wielu lat i regularnie wypłaca zgromadzone środki. Polecamy nasze opracowanie, w którym opisujemy sposób na Darmowe Bitcoiny – poradnik i strategie freebitcoin, jaką zastosować strategię freebitcoin oraz jakie są opinie na temat darmowych Bitcoinów.

Strona umożliwia zbieranie darmowych satoshi co godzinę, a przy niskich cenach BTC można zarobić nawet 38-45 satoshi dziennie, plus punkty rewards, które można wymienić na BTC, nagrody lub kolejne wygrane w kole fortuny. Zarejestruj się na freebitcoin już dziś i odbierz swoje pierwsze kilkadziesiąt satoshi, z szansą na dużo więcej.

Airdropy to wciąż sposób na darmowe kryptowaluty

Twórcy nowych projektów chętnie korzystają z tej formy promocji projektów. Airdropy, czyli przekazywanie pewnej liczby tokenów użytkownikom, którzy po prostu zgłoszą się po nie ma wiele zalet:

  • niewiele kosztuje, a może mieć impakt marketingowy
  • zwiększa zasięg, dzięki czemu więcej użytkowników ma świadomość nowej marki
  • zwiększa adaptację i obecność projektu w portfelach
  • buduje bazę użytkowników, z którymi można się potem komunikować.

To nie jest wyczerpująca lista zalet. Gdzie zatem szukać informacji o airdropach? Grupy na Telegramie i Discordzie lub Bitcointalk to dobre miejsca. Warto jednak znaleźć takie, gdzie wiele airdropów można znaleźć na jednej liście. Codziennie aktualizowaną listę można znaleźć na CoinMarketCap Airdrops.

Swoją drogą CoinMarketCap ma swój program darmowych “Diamentów”, które można zdobyć przez codzienne logowanie się do serwisu. Zdobycie 100, 300 lub 500 diamentów (co przekłada się na klikanie przez parę tygodni raz dziennie) oznacza możliwość wymiany tych diamentów na NFT w serwisie.

Airdropy DeFi

Jednym z większych zaskakujących airdropów, dzięki któremu sporo użytkowników się wzbogaciło był airdrop Uniswap. Polegał na tym, że wcześni użytkownicy otrzymali dużą liczbę tokenów UNI. Wystarczyło dokonywać transakcji i utrzymywać płynność w serwisie na wczesnym etapie jego działania.

Jest to częsty scenariusz, na który warto zwrócić uwagę. Wcześni wspierający mogą liczyć na późniejszą nagrodę. Nic nie jest jednak obiecane z góry, a data i ilość wypłaconych środków jest często niespodzianką.

Sprawdzamy darmowe kryptowaluty moon bitcoin, moon litecoin, moon dogecoin, free bitcoin, free dogecoin i innych! Zobacz strategie

Darmowe NFT

Tokeny NFT są najgorętszym tematem ostatnich lat w sektorze blockchain. Praktycznie wszystkie platformy smart kontraktów fokusują się aktualnie na dostarczeniu najszybszego i najtańszego rozwiązania opartego o Non-Fungible Tokens. Jak można zdobyć NFT za darmo?

Aktualnie największy potencjał biznesowego sukcesu ma menedżer piłkarski Sorare. Rejestrując się w Sorare z tego odnośnika otrzymasz darmową kartę NFT Limited o wartości co najmniej kilku euro (może być też kilkadziesiąt!). Aby ją otrzymać, wystarczy kupić pięć, nawet najtańszych kart piłkarzy na aukcji.

Kolejnym krokiem mogą być gry Play to Earn, gdzie za samą rozrywkę jesteśmy nagradzani NFT. Opisywaliśmy tam:

  • Jak wygrać życie grając w gry komputerowe?
  • Jak automatyzować gry NFT?
  • Dowiedz się też więcej o strategiach gry w Sorare.

Jakie są inne metody?

  • weź udział w losowaniu w grze MyNeighborAlice aby wygrać wartościowy Land (parę losowań się już odbyło, trzeba kupić tokeny ALICE i dołączyć adres portfela, potem można wszystko sprzedać bez kosztów)
  • zapper.fi zachęca do zapoznania się z serwisem i zdobywania Voltów przez codzienne logowanie. Uzbierane “V” można wymienić na NFT występujące w ograniczonej liczbie w serwisie.

Nie zapominajmy, że każdy może za darmo zrobić własny NFT. Możliwe, że jest to najlepsza droga do zarabiania na tym nowym trendzie technologicznym.

Jak widać można jeszcze otrzymać darmowe kryptowaluty za samą rejestrację w serwisach. Osoby, które miały wątpliwości co do funkcjonowania takich stron straciły bezpowrotnie dużo czasu. Patrząc na tempo adaptacji kryptowalut można z przekonaniem stwierdzić, że technologia blockchain i jej użytkowanie w celu przesyłania wartości stały się częścią systemu finansowego i są dostępne dla wielu ludzi.

Od razu też przestrzegamy. W życiu nie ma nic za darmo, więc lepiej nie poświęcać za dużo czasu na zdobywanie małych, darmowych kwot. To dobre jedynie na początek. Jeśli chcesz zainwestować swój czas, uwagę i energię w branżę blockchain, warto od samego początku budować wiedzę i warsztat do tworzenia prawdziwej wartości.

Najnowsze artykuły

Dowiedz się więcej:

1 KOMENTARZ

  1. Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Raz w miesiącu 0.001 do max 0.003 dla tych którzy grają i kręcą = są aktywni. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź nas na facebooku!