Uwaga, te ICO się już skończyły. Sprawdź inne możliwości zarabiania na kryptowalutach:

Zarabiaj 15 procent na największej giełdzie kryptowalut

Kryptowaluty i sektor gamingowy wydają się być dla siebie stworzone. W gamingowym świecie bardzo dużo się dzieje, zarówno jak jesteś widzem, który spędza godziny obserwując streamujących profesjonalistów, jak i wśród streamerów. League of Legends, World of Warcraft, Counter Strike mają często więcej uczestników i widzów niż wielkie wydarzenia sportowe. Różnica jest jedynie taka, że większość rzeczy odbywa się na wprost komputerowego monitora, a nie na świeżym powietrzu.

Kryptowaluty i gaming idą razem ręka w rękę. Techniczne możliwości przyjmowania płatności w systemie specjalnie zaprojektowanym pod gaming, zliczania popularności i zarobków adekwatnie do liczby godzin spędzonych przez fanów. Dla graczy i dla przemysłu gier komputerowych, kryptowaluty są darem od losu. Umożliwią błyskawiczne rozliczenie, w dodatku samo stworzenie kryptowalutego systemu do rozliczania w gamingu stworzy sporo społecznego bogactwa samym swoim istnieniem i rozwojem (nie potrzeba do tego drukowania kapitału lub emitowania obligacji). System oferujący obsługę mikrotransakcji spowoduje przyspieszenie transferu środków między podmiotami o kilka rzędów wielkości, co nie było możliwe z tradycyjnym systemem rozliczeniowym (mogę Ci natychmiastowo zapłacić $0.001 za minutę oglądania mojego streamu…)

Sporo zależy od tego, które ICO zbierze najwięcej audytorium, co być może jest nawet ważniejsze, niż zebrana kwota. W tym kontekście przypominamy o ICO, które daje użytkownikom internetu z zasięgiem, a działalność popularyzatorska przyniesie największe zyski.

Gaming – pozwolić zarabiać widzom (i graczom)

Refereum ICO logo

Refereum to najciekawsza propozycja z dziedziny gamingu i rozrywki. Współpraca z Twitch i Unity3d pozwala na zbudowanie atrakcyjnej infrastruktury i dystrybucję tokenów widzom za samo oglądanie streamingu gier lub grę. Pozwala również wystosować atrakcyjne oferty twórcom gier komputerowych i streamerom, co może być prawdziwym game changerem w branży! Jeśli projekt zostanie dobrze przeprowadzony, ma wielki potencjał. Obowiązkowe ICO dla graczy i fanów gier. Sprzedaż rusza 8 lutego 2018 i prawdopodobnie szybko się zakończy. Potencjał projektu: bardzo duży

Gaming – pozwolić zarabiać więcej twórcom gier i graczom

IQeon token Logo

IQeon to platforma stworzona do ułatwienia rozliczeń dla różnorodnych gier komputerowych online. Jest dostępna jedynie z zaproszeniem do dołączenia do społeczności. W ekosystemie IQeon sposoby monetyzacji pasji do gier komputerowych zostały sprowadzone do najprostszych procesów – nawet najmłodsi gracze i widzowie będą mogli zarabiać tokeny IQN, a wiek grupy docelowej zaczyna się w okolicach 11-12 roku życia. Liczba wyemitowanych tokenów jest limitowana. Aktualnie ponad 50 developerów wyraziło zainteresowanie użytkowaniem platformy IQeon. Odbierz kod i zarejestruj się na IQeon. Potencjał projektu: duży

 

Początek roku 2018 obfituje w bardzo ciekawe i potencjalnie zyskowne Initial Coin Offerings, dwa powyższe programy są jednymi z wielu z dziedziny gamingu – warto wspomnieć o GameMachine (który właśnie się skończył) lub o istniejących kryptowalutach poświęconych obsłudze gier (GameCredits). Dajcie znać w komentarzu które gamingowe projekty polecacie.

###

ICO, w którym można zarobić bez pieniędzy – pośpiesz się, żeby załapać się na najlepsze przeliczniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *